Přejít na obsah

Patriot - průřez spokojeností uživatelů k 3.3.09


mils

Doporučené příspěvky

Ahojky, četl jsem tu na foru několik příspěvků na téma "Patriot GSM/GPS komunikační modul!, ale mě by zajímaly praktické zkušenosti a spokojenost uživatele (ů), kteří tento modul již nějaký čas používají. Prosím nechte mi tu nějaké info třeba jen krátké. Vážně uvažuji o jeho montáži na svou O II. Děkuju Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fajn :palec2: a měl bych ještě jednu podotázku. Je nutné tu SIMkartu (co je v Patriotu) mít kreditní? Nemohl bych ta mít kartovou? Aspoň nějaký čas. Samo, že se budu muset případně postarat o dostatečné nabití. Děkuju za odpovědi. Milan

Editováno: , autor: mils
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam klasickou simku a jednou za pul roku na ní pošlu kredit.Pokud se nic neděje tak to nic neprovolá.Občas udělám test,

zavolám na modul,nebo pošlu SMS a on odpoví SMS ve které je stav vozu(stav alarmu zapnut-vypnut ,stav tří relé,GPS souřadnice o poloze a případně rychlost,pokud by bylo v pohybu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem rád, že maš tuto zkušenost. Mě totiž ve firmě, která Patrioty tady v okoli montuje říkal jeden z těch techniků, že prý je lepší tam dát SIMku na které se platí paušálně. No chápu, že se člověk nemusí moc starat jestli tam je dost zaplaceno, ale on něco říkal o tom, že na paušální karty nechodí tolik reklam a že když se jede do zahraničí, tak tam prý nechodí takové ty přivítací SMSky. Nevím jestli to je nějaký problem. Já občas ( cca 2x ročně ) jedu do Itálie příp. Chorvatska, tak nevím jestli to nějak blbne toho Patriota. Stáhnul jsem si manual a tam píšou, že to reaguje jen na ty čísla, které máš naprogramované mezi těmi pěti kontaktními. Tak proč by to mělo vadit? No stejně, když pak dojedu tam do toho místa kam jedu a zaparkuju ( tj. zapne se poplašňák + Patriot ) , tak už svou pozici při parkování neměním a další přivítací SMSky chodit nebudou. Mám zatim několik důvodů proč nejít do tarifu a tak jsem rád že to s tím twistem můžu aspoň zatím provozovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na paušální karty nechodí tolik reklam a že když se jede do zahraničí, tak tam prý nechodí takové ty přivítací SMSky.

No i na pausaly chodi privitaci SMSky v zahranici, aspon u kysliku... IMHO to zavisi zeme od zeme a operator (cizi) od operatora - nekde mi sms chodi vzdy, nekde jen u urcitich operatoru, nekde vubec.. Cestuji celkem dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...