Přejít na obsah

Swing


Doporučené příspěvky

Zajimalo by me jestli ma nekdo v FII nebo Rumu autoradio Swing z faceliftove oktavky. Jestli to jde kus za kus nebo se musi neco udelat?? Jde k tomu pripojit zesilovac?? Jaka je spokojenost s radiem. Designove se mi libi, videl jsem ho ted namontovane v FII na Zeneve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bohužiaľ žiadne rádio z OIIFL do FII nedáš - problém je ten, že sa tam nezmestia! Rádiá majú totiž úplne iný rozmer, sú širšie a zároveň majú menšiu výšku. Pozri prílohu, je tam Swing z OIIFL a vedľa Swing zo štúdie FII. Verím tomu, že s faceliftom FII sa rádio Swing aj Bolero do FII dostane oficiálne. Zatiaľ zostáva jediná možnosť, použiť do FII Bolero z SII, už to tu niekto robil - netuším ale, ako poriešiť, aby fungovalo zobrazovanie parkovacích senzorov a takisto či funguje ovládač pod volantom.

post-140-1237073049_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

zdravim potrebujem helfnut kupil som do 2jkovej fabie pred faceliftom rok vyroby 2008 autoradio swing a nejak vypina po 30 minutakch, neviem ci sa da prepojit panel aby ukazoval cas a teplotu

Editováno: , autor: shein
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radio se má vypínat citace z návodu.

Zapnutí a vypnutí přístroje

– Krátkým stisknutím ovládacího knoflíku se přístroj zapne, resp. vypne.

Vytáhnete-li klíč ze zapalování, když je přístroj v provozu, přístroj se automaticky

vypne. Přístroj můžete stisknutím ovládacího knoflíku opět zapnout. Při vypnutém

zapalování se přístroj přibližně po hodině automaticky vypne (ochrana akumulátoru

před vybitím).

Jestliže vypnete rádio vytažením klíče ze zapalování, po zapnutí zapalování se opět

zapne.

Editováno: , autor: voltys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokiaľ nie je komunikácia na CAN po cca 30min sa riadiace jednotky uspia ak si dobre pamätám, zrejme to platí aj cez swing (RCD310). Možné riešenie je použiť simulátor CAN-u, alebo prevodník 16=> 2.0, prípadne použiť rádio dance (RCD300). Pokiaľ má zobrazovať teplotu a čas, tak prevodník bude nutný, nakoľko to Swing číta z budíkov cez CAN 2.0.

Editováno: , autor: lubikSK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Pitris bude pasovat akorát mechanicky. Cruise je pro předfacelift. auta.... budeš mít problém s komunikací se zbytkem auta spínačka, parkováky, atd.... nebude se vypínat po klíčku , bude samo vypínat po 30 min, neb nebude usínat a bude vybijet baterku atd... viz předchozí příspěvky

P.S. a bude Ti chybět jedna anténa lol

Editováno: , autor: Jikra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

DORÝ DEN, POTŘEBUJI PORADIT, JAK ZAPOJIT SWINGA DO FABIE 2fl. V AUTĚ MÁM VYVEDENÉ KLASICKÉ ISO KONEKTORY, ANTENU A ZELENOU KOSTIČKU S DVĚMA DRÁTKY. BUDE MI STAČIT KOUPIT : Můj odkaz ? KOUPIL JSEM RADIO PO NETU, ALE NENÍ NA NĚM SCHEMA ZAPOJENÍ CO KAM. NEMĚL BY NĚKDO TO SCHEMATKO? DNES JSEM PROMĚŘIL TEN NAPÁJECÍ ISO KONEKTOR. NA 4, 5, 7 JE TRVALÉ NAPĚTÍ. JE TO V POŘÁDKU? NERAD BYCH VYPÁLIL RADIO. A CO S TOU ZELENOU KOSTIČKOU? KAM JÍ STRČIT? BODLA BY MI FOTEČKA, JAK TO MÁTE NĚKDO ZAPOJENÉ DO RADIA. CO SE TÝČE ANTENY, BUDE MI STAČIT TOTO: Můj odkaz ? DLOUHO JSEM TU NA FORU HLEDAL. ALE ZAPOJENÍ SWINGA NENAŠEL. TAK SE OMLOUVÁM, POKUD JSEM HLEDAL ŠPATNĚ. DĚKUJI ZA ODPOVĚDI.

TOMAS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...