Přejít na obsah

Swing


Doporučené příspěvky

Tak mi dorazila ta redukce z ISO na FAKRA. Ale dostal jsem doporučení použít jen ten konektor FAKRA, a přeházet tam dráty z ISO konektoru přímo, bez redukce. Neměl by někdo fotku zapojení drátů do konektoru? I s tou zelenouo kostičkou (nevím jek se jí říká - vedou do ní dva oranžové dráty) Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to otvor, pod schránkou před spolujezdcem, kam se vloží flashdisk, nebo HDD s MP3. Je tam konektor MDI, do kterého se strčí redukce pro USB. Z rádia to ovládáš jako CD. V návodu auta to máš popsané na str. 109, a v návodu od Swingu je to v celé knížce. Stačí? V servise budou vědět.

Jestli se na to budeš ptát v servise, napiš kolik chtějí za dodatečnou montáž. Jako příplatek k novému je to u nás 2600Kč. U vás 128€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka Auto mam tyzden a pokial nepridu potahy na sedadla tak ho velmi neviuzivam a tak som nemal este cas na zoznamenia sa s radiom aj autom samotnym. Ale zajtra alebo utorok sa popytam a dam vediet

Ale ten otvor v pristrojovke tam uz ma byt alebo ho tam budu robit, lebo neviem presne ako to tam vyzera

Editováno: , autor: harmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Nazdárek Všem, mám dotaz ohledně tohoto rádia. Mám FII 2011 červenec a chtěl jsem se zeptat, jestli se dá u tohodle rádia nějak aktualizovat soft, kvuli podporaovaní nových telefonů. Koupil jsem novej telefon a ono ejhle. Telefon rádio najde, ale rádio se sním nechce spárovat.

Předem díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...