Přejít na obsah

trapas


TomasB

Doporučené příspěvky

Něco na sebe prásknu. Tak se mi přihodil trapas. 4.2.2009 jsem večer nějak asi po 22 hodině po meetingu se švýcarským šéfem jel natankovat na Shellku poblíž kanceláře, kde často tankuju. Psychycky vyčerpán jsem natankoval a v průběhu tankování jsem začal čistit okna, což normálně dělávám až po zaplacení. No a po dotankování a umytí oken a světel jsem prostě mimoděk nasedl a v klidu odjel. Nic netuše celou dobu mi dneska volá kolegyně z kanclu, že se stala nemilá věc a že je v kanceláři policie. :help: To mně zaskočilo a vůbec jsem neměl ponětí o co jde. Až pan policista se začal vyptávat. Otevřel jsem vyúčtování za předešlé dva měsíce a ejhle, byla tam nějaká nezvyklá díra v tankování, což korespondovalo s výše uvedenou skutečností. Prostě to sedělo s najetými kilometry, že jsem opravdu najel nějak moc na jednu nádrž. :) Tak policista řekl, že to uzavře jako "odloženo" s tím, že neshledal úmysl a že toto řeší poměrně často, že lidi prostě zapomenou zaplatit. Jsem pak volal na onu Shellku a pan majitel se smál a říkal, že koukal, jak jsem asi 20 minut umejval auto, a pak odjel. Tak prej čekal, až zase přijedu tankovat, ale že jsem tentokrát dlouho nejel, tak po 2-3 týdnech požádal PČR o zjištění majitele auta. Docela trapas, ale majitel se smál, že je to OK, že mu to bylo jasný, že jsem prostě zapoměl, že to ani není nic vyjímečného, že se to stává poměrně často, že takhle dohledává přes PČR zapomětlivce. No tak Zuzka to šla dneska zaplatit a stvrzenku máme přijít ukázat na PČR.

Holky v kanclu se koukly, co bylo 4.2. a ani se nedivily, protože to jsme měli zase výplach mozku se šéfem z Zurrichu.

Už se vám to někomu taky stalo? Je to trapas jako prase. Kdyby mi to tvrdil někdo jinej než policajt se záznamem z kamery v ruce, tak bych nevěřil, ale ono to hrálo dokupy i s vyúčtováním a knihou jízd. :wacko:kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no v první řadě jsem nevěděl, co mi tak můžou chtít. Nejprve mi říkal, že to bylo 10.2., ale to jsem byl prokazatelně někde úplně jinde, sice jsem taky tankoval, ale to jsem měl jistotu, že jsem zaplatil, protože jsem to měl ve vyúčtování. Pak se opravil a řekl správné datum. Já jsem dělám momentálně doma na zadku, tak jsem s nim nemluvil osobně, ale dali mi ho k telefonu holky v kanclu. A bylo to v pohodě, říkal, že to řeší poměrně často, že lidi prostě zapomenou. No u mně bylo navíc jednoznačně jasný, že jsem neměl důvod něco takového vůbec dělat, protože to neplatím ze svého, takže říkal, že to je v pohodě, že to bylo bez úmyslu a prostě to odloží, akorát máme přijít ukázat účtenku. On i ten majitel pumpy mi říkal, že chtěl na PČR jen zjistit majitele, když jsem se dlouho neukázal, že mu bylo jasný, že jsem jen zapoměl.

Ale je to teda trapas jako kráva. Jsem rudej až za ušima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsi mi připomenul jednoho blba ze záchr.sl.to ještě byla ve vozovém parku jedna Avie a on se jal jednoho dne tankovat,když už měl v nádrži 50l BENZINU,tak to pumpař nevydržel a zeptal se co je to za special sanitní vůz zn Avia s benzínovým motorem ????dále už nemusím psát co následovalo lol:smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Masakr Tome...to Ti šéf musel pěkně vyšamponovat hlavu :smich: Já bych v takovém stresu nikdy dělat nechtěl-musi to být opravdu asi pěknej blázen ten Tvůj šéf.

Romane, zas tak hrozný to není. Jednak je to tak 2-4 x do roka na 2-3 dny, k nám moc nejezdí, když máme v rámci všech zemí součtem všech hledisek nejlepší výsledky. No a minule jsme řešili hlavně forms, které na nás vymysleli nové v souvislosti s prevencí vzhledem ke krizi. Prostě se letos začalo velmi detailně a s vysokou frekvencí sledovat vývoj ekonomických výsledků a odhadů, aby když by někdo měl problémy, aby mohli včas zasáhnout. Přecijen jsme i v zemích jako Lotyšsko, Ukrajina, Maďarsko i Rumunsko, kde jsou tyto státy defacto před krachem a žádají MMF o vládní pomoc. Nás tady v Praze by to nemělo moc poškodit, ale v těch státech, kde je ekonomika zcela v p*či, tam se asi očekávají problémy.

Spíš jsem byl za celej den meetingu od 10 do 22 hodin vyšťávenej. V 8 ráno odjezd do kanclu a návrat až někde mezi 23-00. To je docela záhul, bejt 12 hodin ve střehu a to ještě v anglickém modu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je ještě krásný :palec2: já jednou tankoval a po natankovámí jsem si nakročil k pokladně ale pojednom kroku jsem si uvědomil

že mám prachy v autí otočil jsem se na patě a šup do auta pro many a v tu ránu jsem měl pumpaře na zádech taky mi nebylo nejlíp když tam na mě začal

ječet že chci ujet bez placení ale já se otočil s prachama v ruce se slovy ty woe vracím se pro many hadejte kdo byl červenej :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já vždycky když vidím ve zprávách, že někdo ujel bez placení a dělá se z toho kauza, tak si říkám, proč už na to alespoň některý větší benzinky typu Shell apod. nezareagovaly nějakým technickým opatřením. Něco ve smyslu závory, ale tu by nebylo asi těžký projet, tak třeba vysouvací sloupek ze země jako bývá u vjezdů do některých zón v zahraničí nebo hrotovej pás. Po zaplacení by se to "otevřelo" a s příjezdem dalšího auta "zavřelo" a teprve potom aktivovalo tankování. Technicky by to přeci nemusel být problém :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podle toho, co říkal ten policajt i pumpař, tak většina těch odjezdů bez zaplacení není ve snaze nezaplatit, ale prostě ten dotyčný je myšlenkama jinde a nezaplatí spíše nedopatřením. Následně ani nebývá problém zjištění "pachatele" a bezproblémové uhrazení "sekery". Pokud to někdo dělá s úmyslem nezaplatit, tak šlohne někde SPZ nebo tak něco, jinak totiž to stejně dohledají vždy, protože všude jsou na benzínkách kamery. Nakonec já proto i když třeba jdu jen na nějaké občerstvení, tak parkuju zásadně pod "oko" kamery a ještě po autě koukám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo to jo ale všechno špatné je pro něco dobré :palec2:

alespoň na benzince budeš myslet příště na benzín a ne na šefa :smich:

jo horší až tam bude pěkná pumpařka :smich::smich:

kdo ví co pak provedeš

pak budeš policajtum vysvětlovat že si na ní upad a někdo tě na ní :smich::smich::smich: rozhoupal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já vždycky když vidím ve zprávách, že někdo ujel bez placení a dělá se z toho kauza, tak si říkám, proč už na to alespoň některý větší benzinky typu Shell apod. nezareagovaly nějakým technickým opatřením. Něco ve smyslu závory, ale tu by nebylo asi těžký projet, tak třeba vysouvací sloupek ze země jako bývá u vjezdů do některých zón v zahraničí nebo hrotovej pás. Po zaplacení by se to "otevřelo" a s příjezdem dalšího auta "zavřelo" a teprve potom aktivovalo tankování. Technicky by to přeci nemusel být problém :help:

Tak ono to neni tak jednoduchý... Kolikrát si toho ta obsluha ani hned nevšimne, maj mrtě lidí na jinejch stojanech, v krámu nebo přebíraj zboží nebo prostě dělaj do toho spoustu jinejch věcí a jednim okem pořád sledovat jestli ti někdo ujede a hned mu poslat pod kola hroty nebo vysunout sloupek prostě nejde. Může se stát, že někdo prostě zapomene jako Tomáš, ty mu rozpícháš hrotama gumy a pak je zaplatíš, protože mu nedokážeš, že to byl úmysl ujet bez zaplacení... Občas se prostě stane... Pak sou frajeři, co si natankujou s kradenejma značkama nebo co jezděj autem v převodu... To policajti hned podle značky zjistěj, ty jim řekneš ať to co nejrychlejc odložej aby ti to pojišťovna zaplatila, protože takovýhle svině prostě nedohledaj ani po roce... A nebo přijdou ke kase, koupěj si cigára a když se obsluha nezeptá na tankování, tak zaplatěj jen je a odjedou... Těch je nejvíc... Prostě sou to zmrdi, ale že lidi občas zapomenou, to se stává a to se omluvit dá a zas tak velkej trapas to není:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to samozřejmě nemyslel aktivovat ručně, ale automaticky před každým autem. A pokud máš před autem "závoru", tak ju snad neprojedeš protože bys zapomněl, že se musí zvednout :) Tak jako je to na parkovištích, a když do toho najedeš, tak je to normální bouračka z tvojí vinou a ještě zaplatíš závoru a všechno kolem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo to jo ale všechno špatné je pro něco dobré :palec2:

alespoň na benzince budeš myslet příště na benzín a ne na šefa :smich:

jo horší až tam bude pěkná pumpařka :smich::smich:

kdo ví co pak provedeš

pak budeš policajtum vysvětlovat že si na ní upad a někdo tě na ní :smich::smich::smich: rozhoupal

řekl bych, že tehdy jsem jako obvykle po takovém programu nemyslel už vůbec na nic. To i koresponduje s tím, že jsem čistil okna a světla podle pumpaře tak 20 minut. To většinou ani nespěchám a spíše regeneruju mozkové závity a duševně odpočívám, na nic nemyslím. Prostě zombí lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsi mi připomenul jednoho blba ze záchr.sl.to ještě byla ve vozovém parku jedna Avie a on se jal jednoho dne tankovat,když už měl v nádrži 50l BENZINU,tak to pumpař nevydržel a zeptal se co je to za special sanitní vůz zn Avia s benzínovým motorem ????dále už nemusím psát co následovalo lol:smich::smich:

že by dotankoval do plné Jirko? ;):smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přéběh přítelkyně: jednou jela služebně z Prahy s kolegou, v klidu natankuje a pak jde do benzinky, vybere si bagetu, bagetu zaplatí ( na nějakou naftu úplně zapoměla ) a jde za kolegem... v klidu si odjedou vedle benzinky ať dají cígo a sní bagetu. tento krok, že v lidu sní bagetu na parkovišti nedělá,vždycky sedne a jede, ten den udělala vyjímku a vklidu s kolegem na parkále pokecali, cígo - bageta... najednou přiletí borec a že nezaplatila, zaćal na ni ječet jak prase, tak mu moja řekla ať se ukldní, že má tuto benzinku ráda, a źe by i nadále zůstala její oblíbenou...zaplatila a bylo ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fire: paráda, konečně první, kdo dal vědět, že se mu to taky stalo. :palec2:

To je přesně ono, člověk to dělá automaticky, pak jednou něco udělá v jiném pořadí nebo zkrátka nějak jinak než je obvyklé, a už je trapas na světě. Přesně tak to bylo u mně. Vždycky meju okna a světla až po zaplacení. Jak jsem s tím začal při tankování, tak jsem to po dotankování domyl a domytí = odjezd, neboť po dobytí už je přece vždycky zaplaceno lol

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti Vám,ale takový mám nejrdši,co jsou za volantem myšlenkama někde jinde. Potkávám je na silnicích každý den a párkrát už šlo o ústa. takže prosím Vás když sedáte za volant tak se věnujte řízení a ne něčemu jinému. Díky Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otec se spolupracovníkem natankovali do IFA (nákladák diesel) do poloprázdné nádrže 50 litrů benzínu.

stane se

ale oni s tím dalších 50km jeli a žeprej nějak divně táhne. ještě když jsem seděl v autě jak přijížděli tak jsem slyšel jak to mlátí. Benzín cítit na všechny strany a až se ptám jestli netankovali tak mrknou na stvrzenku a natankovali 50 litrů Speciálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty woe, tohle se opravdu může stát jen TomášoviB :smich: :smich: :smich:

Jo je jasná, protože nikdo jinej na tohohle exota nemá... :

Nic proti Vám,ale takový mám nejrdši,co jsou za volantem myšlenkama někde jinde. Potkávám je na silnicích každý den a párkrát už šlo o ústa. takže prosím Vás když sedáte za volant tak se věnujte řízení a ne něčemu jinému. Díky Honza.

Honzo, naprostý souhlas s Tebou... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...