Přejít na obsah

Dodatečná montáž CD měniče ŠKODA


Doporučené příspěvky

V autě je z výroby rádio symphony na CD, pokud jede CD a zmáčkne se tlačítko 1 - 6 tak píše na display NO CHANGER, což mě potvrzuje že ho podporuje. Já to řeším proto, že mi ve škodovce řekli, že to pravděpodobně nebude fungovat, jelikož prý OII komunikuje po jiném kabelu než FI a tudíž nebude ten měnič dostávat správné informace nebo co. ?? Proto se ptám jestli je to vůbec možné. Abych nekoupil kabel nezapojil to a nic se nedělo .... V tom případě bych si ho potom namontoval já do OII, ale raději bych manželce do Fábie. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Takže originál škoda CD měnič mi už přišel domů poštou. Ted ještě koupit nějaký ten kabel na propojení. Jeho cena se pohybuje okolo 1000,-kč avšak narazil jsem na jeden který je nějak levnější ale je trochu odlišný. Je tam jeden konektor navíc když jsem se na zboží ptal prodejce mi odpověděl že teno konektor je na přídavné ukotvení ale vůbec nevím co si pod tím mám představit. Chtěl bych se zeptat zda když ho koupím mi bude fungovat mám radio škoda symphony.

Kabel jsem našel na http://www.autoradiahifi.cz

post-35310-1264695958_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

Zdravím všechny
Budu instalovat Cd měnič Škoda pod sedadlo u I Generace Fabie. Nemá někdo nafocené v jakých místech je vlastně uchycen. Sedadlo zatím nemám vytažené ven ale rád bych si to všechno už připravil, držáky měniče si budu vyrábět sám tedy využiju část držáku co byl v I Octavii v kufru. 

Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
V 4. 12. 2019 na 21:28, Mirek 835 napsal:

Nic nevyráběj,vše se dá pořád koupit v Araveru. Jde o přední plast sedačky + levy a pravý držák CD měniče. Celková částka sice něco kolem 600kč,ale vše original jak má být.

Jenže ne všechny sedadla mají přípravu já u F1 si je musel vyrábět plast stojí kilo
Kabel jsem kuchnul na vrakáči z vraku za pár korun ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...