Přejít na obsah

Přezouvání na letní 2009


Petus

Doporučené příspěvky

já se hrozně těšim až přezuju na letní, ale nebude dřív jak 20.4. páč v neděli jedu na dva týdny služebně do Holandska a auto mi tu osiří :-( tak snad pak už nebudou hrozit nějaký ranní mrazíky a to trapný škrábání namrzlých oken jako dneska

Editováno: , autor: theFrigo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten čtvrtek to je lákavá nabídka, ale když já bývám dlouho v práci, takže to nám bohužel neklapne, ale zítra mám volno což je asi pěkně naprd.

No a to Holandsko, co k tomu říct, celý loňský rok sem v zahraničí byl služebně jednou jedenkrát ve Zwickau přes noc a teď se to může zbláznit, ale nebudu zapírat že se mi to hodí, páč diety jsou luxusní :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i kdyz uz jsem sem psal ze me prezouvani ceka nekdy v lete nebo za podzim rovnou na dalsi zimni , tak to musim asi zmenit

zkontroloval jsem nynejsi zimni co jsou na aute,a musim rict ze v pohode a kdyz do ted co je mam tro roky bez problemu tak je necham i na dalsi zimu

a proto tak nebo tak / kdyz se teda nezmeni moc pocasi / se necham objednat na pondeli na prezuti a geometrii..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...