Přejít na obsah

Přezouvání na letní 2009


Petus

Doporučené příspěvky

Akorát tohle jako nechápu začátek a konec obce v jazyce národností menšiny. To ať jdou doprdele.

Jakože se tu bude cedule v cikánštině bo co? Nebo jak to myslí kua

co cikanstina..ale si predstav vietnamske napisi pod cedulama... to je psycho :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem z auta vyndal skládací lopatu na sníh a zítra snad přezuju. Už mi je těch zimáků líto. Ale až pojedu příští týden do Rokytnice přes značku zimní výbava a náhodou mne zastaví nějaký aktivní policajti, tak mne asi zavřou za urážku veřejného činitele. Tohle mohl vymyslet jenom blb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem z auta vyndal skládací lopatu na sníh a zítra snad přezuju. Už mi je těch zimáků líto. Ale až pojedu příští týden do Rokytnice přes značku zimní výbava a náhodou mne zastaví nějaký aktivní policajti, tak mne asi zavřou za urážku veřejného činitele. Tohle mohl vymyslet jenom blb.

Lopatu, řetězy, škrabku, rozmrazovač a podobné zimní nesmysly už mám s i s gumovýma koberečkama 14 dní venku, ale Paprička je stále na zimních - disky by PPL měla doručit dnes, gumy na cestě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...