Přejít na obsah

displej maxidotu


adam.he

Doporučené příspěvky

Ahoj, mam takovou prosbu. Mam problem s displejem maxidotu. Po zhruba pul hodine jizdy zacnou mizet pismenka z horniho radku a postupne to postupuje dal. Po hodine stani zase vse ok. Zda se jako by pod displejem neco hralo a LCD displej se zacal roztekat. Nemate nekdo s timto problemem nejakou zkusenost? Prikladam foto. Diky za rady.

post-25961-1236535820_thumb.jpg

post-25961-1236535828_thumb.jpg

post-25961-1236535839_thumb.jpg

post-25961-1236535847_thumb.jpg

post-25961-1236535852_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
tak to budeš mít ke cosbymu trochu z ruky, napiš mi sz s tvým telefonem, ve středních čechách tvým směrem ti to bude jistě příjemější.

ahoj, ja mam stejny problem jako adam.he, muzes i me da kontakt na nekoho, kdo by mi ten display vyměnil, prosím?

Predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro jistotu se chci zeptat, je mozne vymenit display samostatne, nebo je to nutne vymenit komplet s budikmi? :o

Pokud je mozne vymenit jenom single display, je nekdo blizko Prahy, kdo to umi vymenit? Zatim jsem nikoho nesehnal.. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...