Přejít na obsah

13. Škoda Tuning Doksy


Doporučené příspěvky

Tak nenecha me to klidnym a taky napisu o tomto srazu par radecku,takze pocasi super,organizace co nezjistis to nevis tak asi jen tak pro zacatek.No kazdopadne jsem byl na dosti srazech a s timhle jsem se nesetkal mluvim konkretne o vyhlasovani a ucasti o nej vozy a bylo tu opravdu par hezkych vozu ale nejde hodnotit tuning a veterany ale to prejdu jedinej kdo si to zaslouzil z mnoha a ktere lidi znam byl Olin timto mu gratuluji, nepochopil jsem system hodnoceni a kdo to vlastne delal.Ze vyhrala dve kateggorie znama Cervena Fabie ne Olinova v kategorii intos a auto to me hlava nebere ted nevim jak se konkretne ten clovek jmenuje ale proste to auto na to nema aby flock byl lepe hodnocenej nez kue a kola obycejna nez chromy nebo lesteny??

To bnechapu takze tohle nikdy opakovat fakt nebudu .... Kdyz bych byl doma tak bych udelal lepe!!!!Takove jsou me dojmy z dneska.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vyhrál ta cervena fabka jak to má pěkně nakloněný dozadu a hudbu radsi nebudu komentovat a nárazník?? tak nekomu se to mozna muze libit no. To jsem se mohl sakra taky prihlasit. Treba bych neco vyhral :smich: ale ona porota taky asi moc podvozky nebrala.

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych chtěl na toto tema reagovat Tomas ma pravdu organizace hruza ta spanilka ta byla jako dost hodně odflaknutá.Každé auto co přijelo bylo v soutěži o pohary ale myslím že mysto te fabie by moch bejt klidne nekdo jinej vis octavie 2 modra-vzducháč.Ten sraz je poklidne ale myslim že až dost je to o tom že přijedeš postaviš projdeš jedno,dvakrat,třikrát a maš dost a vubec nic se nemění a nuda pak ve 2 hodinky spanilka ktera stojí teda za NIC (nebudu sprostej).myslim že by se organizatoři měli trochu zamyslet ale je to jen muj nazor ale některý učastníci srazu semnou taky vcera souhlasily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 tomastdi: jmenuje se Lukáš Černý

V novém čísle Tuning Magazinu 06/09, který mi do schránky přišel v pátek, má reportáž o autě na 5 stránek a vcelku mě to nechávalo klidným... až do té doby než jsem prohlídl pár fotek od Peterky...

Nemůžu pochopit jak někoho může vůbec napadnout, na již 3. Fábii která jede Tuning Cup nechat namalovat do motoráku zase šachovnici... netvrdím že na ně mám licenci :) ale proč když už někdo nechá dělat airbrush tak proč nechá udělat to, co už jednou - tedy 2x někdo má...

Navíc v kombinaci s bílo-oranžovým linkováním což je 100% kopie mého nápadu a motivu...

fakticky originální výtvor jak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...