Přejít na obsah

Hasiaci pristroj


Kademar

Doporučené příspěvky

držák pod sedadlo pro OII jsem kupoval tento týden ve Škodovce za 176,-Kč + DPH. Něco málo jsem dal za potřebné šroubky a plastové nýty

Na ten už lze namontovat libovolný hasičák, pokud má svůj držák

Hod prosimtě fotku toho plastu a celkově abych věděl jak to tam jee

docela bych to taky bral mam doma hasičak z OII i s držakem

dikes

Editováno: , autor: Kosta103
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam že jsi ho umístil? Nějak tomu nerozumím.

Videl som to v jednej octe.Bolo to na spolujazdcovej strane hned po odkladacou prepazkou.V tych miestach kde ma spolujazdec nohy ale po lavej strane.Bol to taky maly sikovny hasicak a ten mechanizmus bol na takom principe ze si potiahol len taku buzirku a komplet ti vypadol.Ale nejak som to neluskal a tiez ma vtedy nenapadlo sa ho opytat kde to kupil.Malinko to sice vadilo v priestore noh ale vyzeralo to celkom solidne

Takze asi tak,ak ho nahodou stretnem urobim foto,ale nic neslubujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Hod prosimtě fotku toho plastu a celkově abych věděl jak to tam jee

docela bych to taky bral mam doma hasičak z OII i s držakem

dikes

není to plast, ale plechový výlisek, který má čtyři nožičky, za které ho přišroubuješ na připravené pozice zespodu sedačky. Na tento výlisek se přišroubuje vlastní držák hasičáku. Na sedadle se ještě vyndá přední plast, hasičák je pak vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Presne presne

:palec2:

btw ty ho mas niekde umiestneny ci len tak pohodeny ako ja v kufri?

Inak urcite to viete ale v polsku je uz povinny!!mal som tu moznost ze ma uz zastavili a prve co kontrolovali tak ci mam hasicak<

asi ma chceli :prc:

Niekde som čítal že v Poľsku je povinný,ale iba pre Poliakov.Policajti konajú nezákonne ak za to vyberajú pokuty od cudzích štátnych príslušnikov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj...já jsem si hasičák přišrouboval na loketku mezi zadními sedadly zevnitř kufru...je tak přístupný z kufru i z interiéru ;)

Pod sedadlem,bych měl strach,že by mi do toho někdo kopal a nedejbože by ho dokázal spustit :o

Tento způsob viděl u jednoho zdejšího člena ... NENÍ TO MŮJ NÁPAD !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

jedna vychytávka do vozidel také existuje. Zpravidla dochází k požárům z místa motoru. Nějaká firma v Roudnici vyrábí hasicí přístroj přímo do motoru, který má hadici nataženou kolem dokola. Ta hadice je speciální v tom, že snáší určité teploty, ale jak dojde k zahoření, hadice se protaví a automaticky začne hasit. Již se to prodává několik let a mají to patentované. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj,

chci si buď pod sedadlo řidiče, nebo spolujezdce namontovat hasicí přístroj. Zatím jsem uvažoval o této klasické sestavě:

1) rám pro držák hasicího přístroje (1Z0860359), 2)  držák hasicího přístroje (1Z0860231A) a 3) hasící přístroj (1Z0860277). Tento hasicí přístroj stojí ale mezi 1.300 až 1.500 Kč podle e-shopu.

Na www.obautodily.cz jsem našel tento hasicí přístroj (http://www.obautodily.cz/hasici-pristroj-praskovy-vitkovice-htb-a-s-1-kg-5029cz551/) za 220 Kč. Držák, který je jeho součástí, se podle fotek zdá být z umělé hmoty.

Napadlo mě, že tento hasicí přístroj bych ho vzal místo 3). Jedinou otázkou je, jestli se tento hasicí přístroj vejde do držáku 2) a půjdou zapnout uchycovací pásky, které přichycují hasicí přístroj v držáku.

Máte s tím někdo zkušenost? Předem díky za odpověď.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...