Přejít na obsah

Výměna rozvodů 1.9 TDI PD 77 kW


dandyho

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám OII MR 2005, najeto 127tis. čili rozvody bych měl už udělat co nejdřív, ale jde mi o to kde? Díly si koupim na vrakáči v Praze Vršovice, ale kam to dát, aby to udělali dobře?? Znáte něco v okolí Rakovníka nebo Lovosic, kde jsou schopní a udělají mi to dobře i když budu mít svoje díly?? Znáte to, přivezu svoje díly, oni přijdou o prachy a udělají to naprd, a pak případnou poruchu budou svádět na špatné moje díly:) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty budeš kupovat díly na vrakáči jo????? To tam nech to co tam máš a bude to to samý ne? Já jsem si koupil svoje díly a dal do servisu v Jincích, udělali mi to bez řečí a kvalitně, koukal sem jim přes rameno. A tam ani nic nekvalitně nedělaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že alespoň někdo se mě zastal. moje otázka zněla, kde v okolí Rakovníka nechat udělat rozvody a né jestli kupovat materiál na vrakovišti. Je vidět, že jste na vrakovišti v praze nebyli. Mrkněte na http://www.maxi-l.cz/ a pak se teprve vyjadřujte. Zde mají i nové díly, originál škoda, žádná druhovýroba a za poloviční ceny. Neoficiálně se mluví a "půjčených" věcech přímo z Boleslavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě ano.Jsem tam totiž viděl prodej i staršího zboží(web).Řeknu to jinak.U mě jsou rozvody věc na které nešetřím.Rozvody origo servis, jen kvuly záruce. A rozvodovou sadu jsem si přivezl sám, dokonce i s vodní pumpu.

Jasný, takže svoje rozvody i pumpu a origo servis, tak nějak jsem si to představoval, ale právě chci vědět kterej origo servis je v pohodě (v okolí Rakovníku) Protože vim jaký servisy jsou, bohužel i origo. Měl jsem tu možnost se seznámit blíž a bez osobní účasti si už nenechám ani měnit olej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak známej měl docela s tou jejich "originální" sadou problémy... Po třech měsících začla téct pumpa a jelikož je to tam

všechno "bez papíru" reklamace v háji a dvojí práce + cena za novou pumpu a to se ještě modlí, aby ty rozvody byly o.k.

a ne nějakej polskej plagiát... Nechápu, že máš potřebu ušetřit 5 stovek, oproti prověřeným e-shopům s origo dílama.

Jinak šikovnýho mechanika mám. Má dílnu v objektu nákladovýho nádraží (není to autorizák), cena super a práce vždycky dobře odvedená,

tak kdyžtak napiš SZ a pošlu ti kontakt

Editováno: , autor: Petris
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj všem,

před dvěma měsíci jsem koupil Škodu Octavii 1.9.TDI; 77 Kw, mám najeto 85.000 km a chtěl bych se zeptat, při kolika tis.km mám nechat vyměnit rozvody. Ze servisní knížky moc moudrý nejsem, poradíte mi?

díky jirka

Taky jsem koupil 1.9TDI ,najeto 97000km. Rozvody se mění při 120 000km, ale nikdy nevíš kolik má to auto nalítáno, tak sem dal vyměnit rozvody hned. A vím jistě že mám 120 000km čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď, jsem si jistý tak na 90%, tak počkám do 100 tis. km a vyměním je. Ještě jsem zjistil problémek se stále praskající pojistkou na vyhřívání zadního skla. Nevíte, co to může způsobovat. Právě jsem tam dal pojistku 25 A a okamžitě při zapnutí vyhřívání praskla. Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Díky za odpověď, jsem si jistý tak na 90%, tak počkám do 100 tis. km a vyměním je. Ještě jsem zjistil problémek se stále praskající pojistkou na vyhřívání zadního skla. Nevíte, co to může způsobovat. Právě jsem tam dal pojistku 25 A a okamžitě při zapnutí vyhřívání praskla. Jirka

Ahoj, silnejsie poistky by som Ti neodporucal davat. Skor hladaj riesenie, preco to nejde s tou ktora tam ma byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...