Přejít na obsah

Parkovací kamera


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

Tento týden jsem viděl SII s couvací kamerou. Myslím, že to nebude dlouho trvat a budou to tam dávat. Při zařazené zpátečce se zadní znak na 5 dveřích nepatrně vyklopil a pod tím znakem byla kamera.

Jinak se také přikláním k originálním věcem. Vše funguje tak jak má a nic tam netrčí a nevypadá to tak, jako by to tam nepatřilo.

Editováno: , autor: Fan!s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je pak hezké, když to běhá jak má..já už jsem o tomhle něco slyšel...jen nevím jak by to vypadalo na O2?? Tím znakem řeší to co mě na kameře vadilo, že když bude venku hnusně tak pak bude nefunkční jen z důvodu, že bude špinavá a tohle to řeší. :palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Našel jsem tuto nabídku za 1690,-Kč + pošta :

http://www.aukro.cz/item648342671_kamera_b...a_2_a_jine.html

Odkaz přestane fungovat, tak ještě přidám text :

Nabizim k prodeji parkovaci kameru, pro kterou nemusite vrtat zadne diry, jen ji nasroubujete misto jedne casti podsvetleni zadni SPZky. V kamere je primo cidlo na otevreni kufru. Tuto kameru je mozne instalovat pouze na vuz Skoda Octavia 2, pokud jiny koncernovy vuz pouziva stejne osvetleni SPZ se spinacem otevreni kufru, je mozne ji pouzit i na tento vuz.

Parametry kamerky jsou:

Objektiv CMOS III, 1/4 palce s rozlisenim 656x492 pixelu !!!!

min. svetelnost 0,3Lux

Sledujici uhel 170 stupnu

Vodotesna, prachotesna...

Volitelne zrcadlove zobrazeni...

v baleni kompletni kabelaz s manualem, zbozi je sice nove, ale nabizim je bez zaruky...

A přidám i fotky :

post-3116-1244014032_thumb.jpg

post-3116-1244014041_thumb.jpg

post-3116-1244014048_thumb.jpg

Přijde mně to jako velmi dobré řešení... Co vy na to ?

Prodejce mně už odppvěděl na dotaz ohledně zapojení toto :

Dobry den, ohledne typu radia Vam neporadim, ma proste video

vystup NTSC 1 x cinch, tedy pokud mate video vstup AUX na

radiu tak to pojede, je vhodna predevsim pro radia s

vyvedenym kablikem, ktery se napojuje na zpatecku a

automaticky prepina obraz, pokud se zaradi zpatecka

A kontakt na něj je : jiri.vitula@automm.cz

Editováno: , autor: pasat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak se to da zkombinovat s existujicim zadnim park systemem na Combusovi, ktery si pri aktivaci otevre vlastni obrazovku se zobrazenim optickeho park. systemu, je to mozne to nejak komfortne zkombinovat ?

Aby se sel monitor navigace RNS vyuzit jak pro zadni kameru, tak pro park. system soucasne ?

Jak to maji resene napr. Touaregy, u kterych to jde oboji objednat (tzn. kamera i zadni park system), nebo u jinych aut ?

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejne me zajima, jak to bude resene, to budou informace z park. cidel nejak superponovany primo do obrazu videa z couvaci kamery ? Jak to maji resene jina auta, ktere disponuji obema systemy, tj. park. senzory i couvaci kamerou ?

Vi nekdo ?

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se spíš nezdá obrazový výstup NTSC.. My jsme v americe? Evropa používá PAL.. takže aby to nerobilo nějakou neplechu na LCD navigací (které jsou beztak uzpůsobeny pro PAL režim). Čistě jenom moje domněnka, nevím jak to funguje, tak nechci hodnotit :)

Jo, to je sice pravda, ale moderni chipy na videovstupech obvykle jiz zvladaji oba systemy (PAL i NTSC), takze myslim, za ani u RNS nebude jinak. Ale to je samozrejme domnenka.

Vzhledem k tomu, ze puvod kamery je jiste Cina, a vzhledem k tomu, ze to je smerovane primo na O2, melo by to fungovat.

Zajimave je ale to, ze pevninska Cina pouziva rovnez PAL, takze puvod vlastni kamery uvnitr modulu bude asi japonsky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejne me zajima, jak to bude resene, to budou informace z park. cidel nejak superponovany primo do obrazu videa z couvaci kamery ? Jak to maji resene jina auta, ktere disponuji obema systemy, tj. park. senzory i couvaci kamerou ?

Vi nekdo ?

No přesně to nevím u každého auta, ale například LEXUS to má tak, že se objeví obraz na displeji a tam jsou nakresleny barevné obdélníčky, kreré se natáčejí podle polohy volantu, vypadá to fakt pěkně. Něco jako na navigaci s kamerou, dle se doreslují šipky do obrazu, ale tady je to přesnější. Nejvzdálenější obdélníček (jen jeho obrys) je zelený, ten nejbližší je červený (zase jen obrys). Při kolizi problikává. Je to pěkné, ale netuším jak tento systém kombinovat s dodělávanou kamerou, hotovými parkovacími senzory a třeba s navigací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Lacnejšíe riešenie sa mi zda toto: http://www.dstechnik.cz/produkty/produkt.h...2703&qkk=ac

Alebo si kúpit navigaciu s videovstupom a pripojiť toto: http://www.autoomega.sk/index.php?id_sek=1...p;hlzaradenie=1

Ja osobne pemišlam nad kúpov: http://www.mp3doauta.okshop.eu/skoda-octav...17g-p-1843.html

a pripojiť ktomu kameru ale neviem kde by ju bolo vhodné umiestniť v nrazniku si ju dosť neviem predtaviť.

Máte neaký nápad na lepšie umiestnenie v O2?

Nemáte někdo zkušenost s touto kamerou ?? OEM Parkovací kamera s 3,5" TFT displejem, 480x960pix, motoricky výklopný displej, 12V

post-6241-1246903882_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...