Přejít na obsah

Parkovací kamera


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

u 90% FL OII jde kontrola žárovek SPZ vypnout, ale pokud má LEDka ještě nižší odpor, než mezní hodnota toho, jak to jednotka doměřuje, tak to stejnak vyhodnotí jako chybu, takže jistota je odpor

Děkuji Ti za odpověď, koupil jsem odpor pro eliminaci chybových hlášení 12V 5W, sice nestal 10kč jako obyčejný odpor, ale mně se líbil ten chladič. Po připojení mi konečně ta mrcha (kontrolka) zhasla.

post-62503-0-59840400-1306128830_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadní parkovací/couvací kamera (O2 FL)

Zprovozněno :) , ještě jednou velké díky Rolbařovi, chodí to skvěle, do naprosté dokonalosti již chybí snad jen superpozice pohyblivého schématu polohy auta do zobrazení kamery podle natočení předních kol (pevné schéma auta v obraze je samozřejmě superponováno i nyni), což vyžaduje special jednotku (tak to má např. Audi), vč. jiné kabeláže atd..., a ani nevím, zda-li to má pro O2 řešení.

Doplneno 26.7.2011 - par lidi me pozadalo o nejaky detail teto originalni kamery, takze dnes doplneno...

Zatim ty nejlepsi zkusenosti - mimoradny prinos napr. pri couvani z rady nepruhlednych aut (napr. chytraci se zcela nepruhlednymi foliemi), kdy ridic nema sanci videt do stran rychle prijizdejici auta, a kamera je tak supersirokouhla, ze doslova vidi "za roh", a tak takove "manefry" dobre a bezpecne umoznuje...

post-1470-0-01675000-1306136248_thumb.jp

post-1470-0-18617000-1311703417_thumb.jp

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Rolbař, Diamant: chlapci, nemohli byste prosím napsat číslo dílu na tu VW kameru, co se dá napojit napřímo do Columbusu?

Podle diskuse na VW clubu je těch kamer prý více druhů, některé se dají napojit přímo do Navi, jiné potřebují ještě přes separé ŘJ nebo TV tuner...

... anebo jestli se někomu doma válí parkovací kamera na prodej :) písněte mi SZ, měl bych zájem, ale jen tu co jde přímo do Columbuse. ŘJ PDC mám 475B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamera s madlem 5N0.827.566.J

kabel do navi 5M1.970.161.AC

svorkovnice 3B0.972.722

piny 000.979.019.E

Do OII se musí vyříznout větší otvor a vyrobit držák. Zrovna minulý týden jsem jednu montoval do sedanu.

U Yetiho je výhoda, že se dá použít originál držák pro Golf. Je tam větší převis nad značkou.

3614391.thumbnail.jpg

3614381.thumbnail.jpg3614371.thumbnail.jpg

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

já mám dodělávanou kameru bez jednotky, natvrdo, prostě tam mám jen tu žlutou čáru, nemám tam čáry které se natáčí podle volantu. Ale mám jinej problém, neukazuje se mi tam autíčko s parkovacíma linkama, je to blbě nastavené v diagnostice ??

kamerasjednotkou002.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Opráším toto staré téma.

Podařilo se mi rozchodit originál parkovací kameru s řídící jednotkou v OII předFL.

Kamera není zabudovaná šlo mi je o test funkčnosti.

kamerasjednotkou001.th.jpg kamerasjednotkou002.th.jpg kamerasjednotkou004.th.jpg

kamerasjednotkou006.th.jpg kamerasjednotkou007.th.jpg kamerasjednotkou008.th.jpg

kamerasjednotkou009.th.jpg kamerasjednotkou010.th.jpg

jaky typ jednotky pro kameru jsi zkousel do predFace ? Da se pouzit tato 5N0 907 441 B ?

Editováno: , autor: sathack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte, ja som si dnes namontoval parkovaciu kameru:

http://www.stualarm.cz/produkt/c-sk01ccd-kamera-ccd-format-pal-do-vozu-skoda-octavia-iisedan-i-combi-od-2009/ a k tomu este toto: http://www.stualarm.cz/produkt/miv-mfd3-video-vstup-pro-vw-mfd3/rns510/ a problem je v tom ze sice kamera ide ale bez auticka na boku a ked zaradim spiatocku tak sa mi zobrazi auticko bez kamery a na kameru musim prepnut manualne. Mam original cuvacie senzory predne aj zadne. Je to normalne ci mam nieco zle nastavene?

Vdaka za kazdu odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...