Přejít na obsah

Parkovací kamera


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
 


 Tato to zvladne.

 

   Part No SW: 1Z0 919 475 B    HW: 1Z0 919 475 

   Component: PARKHILFE 4K  H06 0006  

   Revision: --------    Serial number: 66631023207563

   Coding: 100001

   Shop #: WSC 22446 810 17705

   VCID: 408531A4D398DCE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

pro ty kterým nejde kamera při nastartovaným motoru,stačí propojit zadní kabely na couvací žárovky ze zásuvek zadních světel.

 

 

já mám projektor v zrcatku přední kameru na tlačítko a zadní na zpátečky ale jak má velky odběr tak na to nestačí a tak jsem propojil levou i pravou stranu konektoru na zpátečky a ejhle kamera jede i při nastartování.

 

 

octavia 2 old face 1.6 rok 06 2012

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Mám dotázek. Mám neorigo rádio z číny. K tomuto jsem si objednal bezdratovou wifi couvací kameru. Ale mám problém s tím, že když zařadím zpátečku při vypnutém motoru tak kamerka šlape. ALe když nastartuji tak se obraz nezobrazuje. V zadu mám kameru připojenou na zásuvku couvacího světla + kostru. Ve přední části spínaný 12 V a kostra. Když jsem měřil proud tak při vypnutém motoru je 12,03 a při nastartovaném 14,09. Je problém v tom že tam jde víc jak 12V? Nebo je chyba někde jinde :) jo vím je to čína ale jestli neřešil někdo podobný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja měl něco podobného zadní jsem měl na jedné straně připojené + na couvací žárovku ale po nastartovaní mě přeskakoval obraz z přední kamery na zadní pak jsem zadek napojil i na druhou žárovku a dobrý.problém byl v tom že kamera má velky oběr a nebrala tolik z jedné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jen zadní kameru. Ale spíš si myslím že bude problém v tom, že mám zase moc proudu :) při vypnutém motoru 12 a při zapnutém motoru 14. Takže si myslím že ten bezdrátový wifi přijímač asi není na takový proud stavěny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mal som rovnaky problem. Pri vypnutom motore vsetko slapalo, ale pri nastartovanom mi obraz skakal a nic nebolo vidno. Elektrikar mi to premeral a pri nastartovanom motore tam islo viac prudu. Dal mi tam nejake relatko a uz to slapalo.

 

P.S: kameru mam takisto cinu v madle, ale kablovu verziu.

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proudu urcite moc nemas. Jednak se tady bavis o napeti a vyssi napeti by vadit urcite nemelo.

 

Problem pravdepodobne bude v tom, ze to mas pripojene primo na zarovku. Na zarovku pripoj rele, ktere ti bude spinat trvalych (nebo spinanych, to je jedno) 12 V pres nejakou pojistku. ;)

 

EDIT: Tak Kyselinka byl s tim rele rychlejsi...

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj,

řešil jste někdo připojení neorigo kamery ke Columbusu přes tento converter

Jestli to chápu správně, tak orig. jednotka 3C0 907 441 (pro připojení orig. kamery) je "stejný" převodník CVBS-RGB? Měl jste to někdo rozebrané, že co v tom je za střeva? :) Díky

 

Editováno: , autor: kuzmicz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...