Přejít na obsah

Parkovací kamera


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

Nazdar borci,mám problémek,který se již zde ve vlákně probíral,ale nebyla na něj jednoznačná odpověď.Po připojení parkovací kamery a vyzkoušení vše funguje,ale po nastartování motoru kamera zhasne a nejde,zřejmě nějaké rušení.Je možné použít nějaký jednoduchý filtr,případně jiné řešení?dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Dnes som si napojil kameru na 4,3" display  (kamera a display z ebay), napajanie kamery z cuvacich svetiel. Vsetko funuguje OK, ale iba/jenom pri vypnutom aute a zaradenej zpatecke. Hned ako nastartujem auto, obraz zmizne. Na aky zdroj mam napojit kameru, aby mi fungovala, ale taky jenom pri zpatecke? Nechcem ju mať nonstop napájanú/napojenú na 12V...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Panove dotaz pro ty kteri to jiz delali, nevlastnim tu specialni karosarskou pilku na plech. Na pilovani vseho nei cas, myslite ze by slo to po obvodu nove diry obvrtat trebas 1mm vrtackem a pak to opatrne vylamat? Neuskodi to vrtani laku okolo? BUde to hned, ostry vrtacek, to bude zkrz hned ... Diky za rady. D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

mám OII před FL MR 2008, gateway 1K0 907 530 P, origo zadní parkováky, který se zobrazujou na Columbovi....plánuju koupit origo zadní kameru - bude se mi ( samozřejmě po nakódování ) zobrazovat na columbovi obraz z kamery + čidla z parkováků ? nebo bude třeba vyměnit nějakou jednotku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jinak mam problem, mam namontovany FL VW (12 tlacitko) volant v O2 predface, a ten po nakodovani VW-Offroad ( jinak kamera 5N0 nejde) nejde, respektive jen hlasitost a pretaceni skladeb na prave strane. Kdyz nakoduji v GW cokoli jineho, tak bez problemu, jen pak zase nejde kamera. Nevite nekdo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...