Přejít na obsah

FABIA ZVÝŠENÍ VÝKONU - non chip


Smith10

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,

brouzdal jsem po netu a narazil na toto: http://www.aukro.cz/item577845354_tuning_f...eni_vykonu.html

Nechci to kupovat, jen mě zajímá váš názor na toto zvýšení výkonu...a pokud to někdo máte nebo jste to zkoušel, tak Vaše zkušenoti!

Za 200kč mi to přijde až nějaké moc divoké když to má zvýšit v rozsahu 5-35hp! :prc:

Pokud to tu už někde na foru je, tak se omlouvám... :palec2:

Editováno: , autor: Smith10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oblbovaci krabicka :)radsi na to hooodbe rychle zapomen, pokud nechces mit trable .)Pokud mas TDI tak si ho nech radsi nekde nachipovat od odborniku, a pokud mas motor bez turba tak se radsi na to vykasli uplne a jezdi .)a pokud chces vetsi vykon mysli na to pri budouci koupi auta .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem si to poradne precetl, ale lidi co si o takovych vecech ctou o nich vetsinou premysleji :)jen nechteji vypadat jako blbci tak napisou ze nevi vo co go.

Jedna se o krabicku ktera se tvari strasne dulezite ale je to pouze odpor ktery oblbuje ridici jednotku a ta na to reaguje vetsi davkou nafty v pripade TDI motoru. auto potom akorat huli jako krava, jede trosku lepe ale je to podle me sado maso moznost upravy .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o.k. :smich: děkuji za info,ale já to fakt nechcůůů...jen jsem nevěděl jak to funguje a co to vlastně je, tak jsem se zeptal - a to nám ve škole řikali že blbec je jen ten co bojí zeptat :)

Mej 55kw mi uplně stačí,asfalt nechci trhat a 130 :prc: to v ČR po dálnici taky jede!

Editováno: , autor: Standis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden člen z fora něco takového vyzkoušel na SDI a říkal že se mu zdálo že to jede líp,ale za ním prý nebylo vidět

jak to hulilo a spotřeba taky byla o dost vyšší :fakac:

Ale prdlajs - neboť lidská blbost je nedozírná. K čemu adresy, když každý může se vším luxusem používat svůj vlastní květák.

P.S.: Kdyby to za 200,- Kč doopravdy přidávalo min. 5 k, škoda-Auto by už pár let u svých výtvorů prezentovala výkony min. o 5 k vyšší. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...