Přejít na obsah

Lak - poškozený, praskání ap.


Honzik6098

Doporučené příspěvky

Bude to znít blbě, ale jak se to projevuje. Já jsem teď na hraně střechy (nevim jak u FII nebo R bez panoramy, ale u moejho R je plocha střechy o něco níž než v místech pro střešní nosič) našel několik příčných prasklin/zářezů. Nevim, jestli je to nějakým mechanickým poškozením a nebo vada laku. Jak vypadají ty vaše praskliny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že se kvůli prasklinám MUSÍ LAKOVAT CELÁ PLOCHA STŘECHY, by mně zajímalo, zda si lze nechat v rámci této opravy nechat střechu nalakovat jinou barvou? Zda tohle servis může udělat, když bych je o to požádal? Docela by se mi líbila černá střecha, viz fotomontáž:

post-21233-1267121011,2059_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me taky celou. S uznanim reklamace nebyl problem. Tyden jsem cekal na odpoved z Boleslavi a pak tyden auto v servise. Sundavaji se pri tom vsechny dvere. Jediny nedostatek viz foto. Mel jsem tam po tydnu jit na zalesteni,ale nejak jsem to nedal....

P1060460.JPG

P1060461.JPG

post-18950-1267211780,7774_thumb.jpg

post-18950-1267211794,2402_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...