Přejít na obsah

Lak - poškozený, praskání ap.


Honzik6098

Doporučené příspěvky

takze,

dnes som si bol pre auto, nestriekali celu strechu a ani mi nemuseli davat dole celne sklo. vybrusili len jeden ten zlab a nastriekali do do stratena...vsetko je vpohode, neni to vidno ze by sa tam nieco robili cize pohoda. takze myslim ze ked niekto bude mat problem s prasknutym lakom tak by stym nemal byt problem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jste mě nepotěšili, chlapci.

Kouknul jsem na střechu a mám tam taky ty praskliny. Reklamaci nechám asi až na příští jaro - do tý doby popraská, co popraskat má a po opravě to snad už dá pokoj.

Zjistil někdo, jestli se to týká jen některých aut? Např. vyrobených do nějakého roku a měsíce, nebo jen některé barvy? Já mám 05/2008.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč to v těch žlábcích vlastně praská? Máte někdo vyjádření servisu, případně vlastní teorii?

bylo mi řečeno že to byl nějaký špatný tmel který tam dávála škodovka a že v zimě a pak telem praská a že tahle vada je utajená od škodovky,takže když to dovezeš máš to bez řečí opraveno a bylo řečeno že škodovka spoléhá na to že si toho každý nevšimne a po záruce máš hold smůlu.Tak mi to bylo vysvětleno jedním příjimacím technikem v servise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jste mě nepotěšili, chlapci.

Kouknul jsem na střechu a mám tam taky ty praskliny. Reklamaci nechám asi až na příští jaro - do tý doby popraská, co popraskat má a po opravě to snad už dá pokoj.

Zjistil někdo, jestli se to týká jen některých aut? Např. vyrobených do nějakého roku a měsíce, nebo jen některé barvy? Já mám 05/2008.

hele já mám 03/2008

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám 09/2008 Combi a koukal jsem na to včera pečlivě - zejména na straně řidiče je v drážce pár prasklinek, ale jsou malé, okolo 2-3 mm.

Na reklamaci to zatím dávat nebudu, přijde mi to jako prkotina. Ostatně, kdyby se to zhoršilo, tak mám ještě 1,5 čas to vyreklamovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že na Slovensku (konkrétní servis uvedu až bude auto doma) tohle nejsou schopni za týden vyřešit! Respektive začnou řešit co s tím až ve chvíli kdy jim tam dáte auto i přes to, že vědí měsíc předem o jaký půjde úkon.

Zaráží mě, že k tomu neměli všechny potřebné informace a materiál předem, když ten případ stejně posílali (foto střechy) do Škodovky na posouzení. To opravdu Škoda neposkytne svým servisům informace, které je potřeba anebo jsou v tom servisu takoví ignoranti?

Pak po týdnu řeknou, že to nemají udělané a mezitím mlží! Takže na úkonu, který měl původně trvat 5 dní potřebují o 4 dny navíc?! Kdyby to byl den navíc tak ok, ale 4?

Editováno: , autor: zattrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady mají lakovnu vlastní a doufám, že odstín trefí protože podstupovat toto znova se mi nechce...

EDIT: Takže ani na dnes to nestihli prý zítra. Aktuální stav je, že nemají nasazené dveře a nalepené sklo. Neuvěřitelné!

Editováno: , autor: zattrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...