Přejít na obsah

Jaké silentbloky?


čírko

Doporučené příspěvky

Ja menil jen zadek. Predek nejde, viz. prispevek

"Jak je tu uvedeno: 8N0 407 181 B cena cca 500,-/ks fotka je tu taky. Pokud by někdo chtěl vyměnit i přední silentblok, tak ten by měl zůstat "origo", protože R32/TT má jiný rozměr - větší = nejde nalisovat. Řešilo se to na několika zahraničních forech. "

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...rflex&st=25

Editováno: , autor: deko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jojo. Neodchazeji. Taky jsem je mel v poho, ale uz byly koupene.

Tak jsem si objednal ty Revyse zadní na prední ramena a na zadní nápravu. Ale dodávka nejak vázne, u¨z jsem 2x urgoval, pan Kmonicek sliboval, 5 týdnu v pr.... a kde nic tu nic. Jaké máte zkusenosti s dodávkami zbozi od Kmonícka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdar chlapi, objednal jsem si u Revyse ty silentbloky, na přední nápravu zadní a pak ještě na zadní nápravu. Ale je tu jeden problém. Volal mi pan Kmoníček a že prý ty silentbloky zadní nápravy jsou na Octu I dva typy (původně myslel, že je jen jeden, ale ve škodovce mu řekli, že jsou dva typy). Liší se výškou, venkovním průměrem a možná i průměrem díry. Nevíte náhodou někdo jaké rozměry se do jakého modelu dávají??? Já mám 1,8T r.v. 1999. Nevím zda to souvisí s facem nebo ne. Jinak vyrobit to prý není problém, když má předlohu tak je to druhého dne.

Ještě k těm zadním na přední ramena, nejsou taky náhodou dva typy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja uz muzu porovnat castecne silenbloky od Ryvese a z Audi TT. Z TTcka jsou o neco mekci, auto funguje taky pekne, je o neco pohodlnejsi, jsou mene citit razy do volantu. Jen uvidime jaka byla vydrz, na ty od Ryvese jsem najel cca 50 tis Km, tak uvidime co ty z TTcka, ale spousta lidi mi rikalo, ze vydrzi dele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, objednal jsem si u Revyse ty silentbloky, na přední nápravu zadní a pak ještě na zadní nápravu. Ale je tu jeden problém. Volal mi pan Kmoníček a že prý ty silentbloky zadní nápravy jsou na Octu I dva typy (původně myslel, že je jen jeden, ale ve škodovce mu řekli, že jsou dva typy). Liší se výškou, venkovním průměrem a možná i průměrem díry. Nevíte náhodou někdo jaké rozměry se do jakého modelu dávají??? Já mám 1,8T r.v. 1999. Nevím zda to souvisí s facem nebo ne. Jinak vyrobit to prý není problém, když má předlohu tak je to druhého dne.

Ještě k těm zadním na přední ramena, nejsou taky náhodou dva typy?

pokud vim tak se liší jen 2kolka a 4kolka ta ma jinou napravu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

na zadní nápravu se u dvoukolky lišily a to že měly buď plastový(takový silonový) vnější kroužek, ten má větší průměr asi o tři mm , ale podá se při lisování a nebo asi kovový asi?... a ten ten v nápravě nalisován podobně jako zadní silentblok předního ramene. Ale co ve škodovce nabízejí současně, to nevím. Oba by měly být vzájemně zaměnitelný. Jinak já jsem si dnes pořídil nový na předek z TT za poměrně dobrou cenu... lol na skladě je neměli,ale do druhýho dne přisly :)

post-12509-1243622657_thumb.jpg

Editováno: , autor: dadaoct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj všem, tak mám na autě konečně namontované JK Revysy, na přední nápravě zadky a na zadní nápravě. V kombinaci s HP čkama (mám sníženo o cca 2cm) to jede jak motokára. Supr to drží stopu, zatáčky o 20km/h větší rychlost (víc sem si zatím netroufl), při brždění žádný kroucení apod. Podélný nerovnosti na silnici necítím, příčný samozřejmě jo, páč je to přece jenom tvrdší než origo. Zatím jsem s tím najel asi jen 200km, ale už první jízdní dojmy jsou super. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...