Přejít na obsah

Imobilizer - svítí kontrolka, problémy, vyčtení PIN


bajdik1...

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
Podobné ale ten istý princíp akurát u mňa zopnutie relé nepočuť a verím že v tomto zariadení keby zlodejík chcel a mal magnet by to po čase začul...

Najzaujímavejšie je na ňom toto upozornenie:

Kontakt relé je zcela osamostatněn, takže můžete odpojovat opravdu libovolný obvod kdekoliv v automobilu (POZOR, nezasahujte do obvodů, které mohou ohrozit važi bezpečnost za jízdy!).

Takže prerušiť čo ? klaksón ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možné, aby najednou přestal spolupracovat klíč s imobilizerem?

Večer jsem normálně dojel a ráno nešlo nastartovat. S druhým klíčem vše OK.

)

Zkus vymenit baterku v klicku se kterym to nejde.Jestli to potom dal nebude fungovat,tak se ti rozbyl ten kus plastu v klicku co vysila kod pro imobilizer.Pak si dojdi do servisu at ti skoda objedna novy klic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

)

Zkus vymenit baterku v klicku se kterym to nejde.Jestli to potom dal nebude fungovat,tak se ti rozbyl ten kus plastu v klicku co vysila kod pro imobilizer.Pak si dojdi do servisu at ti skoda objedna novy klic.

Baterka v klíčku nemá nic společného s imobilizérem. Baterka napájí dálkové ovládání pro zamykání vozidla. Immo je pouze čip-transponder bez napájení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možné, aby najednou přestal spolupracovat klíč s imobilizerem?

Večer jsem normálně dojel a ráno nešlo nastartovat. S druhým klíčem vše OK.

Zkusil bych udělat VAGem přizpůsobení ,pokud to nepomůže tak je transponder po smrti. Nespadly ti třeba, nebo nedostyly nějaký náraz?

Tady bys měl asi nejlevnější řešení

http://www.autoramecky.cz/index.php?page=s...1&Itemid=71

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbost, ja si taky davam nakodovat klíč a je tam jen ten čip, nevím jak bys tam tu baterku dostal. :D

A z jakého materiálu je ten čip? Mám ten obyč. klíč, chci jiný s tím barevným logem, mám strach že při přendávání čipu ho rozlomím nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

njo sklenena banka - indukcni civka a chip.

nedavas klice tam kam treba nepatri? k mikrovlnce ci k nejakemu trafu? Davej si je na klicnik lol

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja som zopár podobných magnetimmo vlastnej výroby postavil aj namontoval. A niektoré immo boli s DALLAS kľúčom .A to aj v kombinácií.A nielen do Fabií ale aj do VW Golf, Passat a jeden immo šiel aj do Š Superb.A nielen do áut ale aj motocyklov. Ja osobne to mám aj vo svojej Yamahe. Montujem to už dobrých osem rokov a naprostá spokojnosť. Doteraz som nemal ani jednu reklamáciu a v štyroch prípadoch zlodej neuspel.V kombinácií s chytrým alarmom a GSM bránou účinná ochrana. Ale tá cena je prehnaná. Ja to celé postavím za 150Sk.Relé a pár tranzistorov s bižutériou je to za facku :p . S tranzistorom FET to vyjde ešte lacnejšie. Ale komu sa nechce stavať alebo nemá inú možnosť je tá cena skoro prijateľná.Veď niektorý privatizéri zarobia za hodku sto násobok sumy lol .

Editováno: , autor: delong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj, potřeboval bych pomoc - poradit.

Protože mi nefungoval bzučák v budíkách, rozhodl jsem se ho prověřit.

Odpojil, vyzkoušel - Ok a zapoji budíky zpět, a zde nastal ten problém - nemohu nastartovat.

Po zapnutí klíčku zustane blikat kontrolka imobilizeru a jsem v pr......

Poraďte někdo prosím co stím mám dělat, budíky 6Y0 920 860M - původní, bohužel nemám pin imobilizéru (původní majitl npředal).

Bude mi stačit VAG (ATAL), nebo budu muset do servisu?

Případně je někdo z okolí Hradce Králové ochoten mi pomoc?

Dík za každou radu.

Vašek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...