Přejít na obsah

Imobilizer - svítí kontrolka, problémy, vyčtení PIN


bajdik1...

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,

vždycky při startování otočím klíčkem do polohy 1, nechám načíst všechny kontrolky, oni postupně pozhasínají a až potom nastartuju. Dneska jsem vlez do auta, otočil klíček do polohy 1, všechny kontrolky zhasly tak jak mají akorát zůstala blikat oranžová kontrolka imobilizéru. Otočil jsem klíček do polohy 2 a normálně nastartoval. Kontrolka zhasla až po krátké době nastartování. Normálně jsem odjel a při příštím startování už kontrolka zhasla tak jak má.

Co to může být? Může se nějak poškodit čip v klíčku, např. blízkostí mobilu, počítače, atd?

Vím že je tu spousta odborníků, tak doufám, že mi vytrhnete trn z paty ;););)

Díky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si nechal vybrousit vystřelovací klíč bez nahrání immobilizeru a zarazila mě jedna věc.Když jsem přijel domu a zkusil klíč v zapalování tak šlo nastartovat , motor běžel a šlo s autem odjet.Jen svítila kontrolka immobilizeru.U jiné Fabie motor naskočil a vypnul se,kontrolka blikala.Nevíte čím to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si nechal vybrousit vystřelovací klíč bez nahrání immobilizeru a zarazila mě jedna věc.Když jsem přijel domu a zkusil klíč v zapalování tak šlo nastartovat , motor běžel a šlo s autem odjet.Jen svítila kontrolka immobilizeru.U jiné Fabie motor naskočil a vypnul se,kontrolka blikala.Nevíte čím to je?

No vypadá to že si na vašem autě někdo připravil práci a jednoho dne s tím autem odjede. ::' Nebo soudruzi udělali ve škodovce v zapojení chybu ale kdo ví... Být tebou zajdu do servisu na kontrolu v zapojení ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

To že motor shasne hned po nastartování a kontrolka bliká se mi stalo když jsem měnil ŘJ a nezpároval to s imobilizérem. tzn že imobilizer se nespojí s jednotkou a ta motor automaticky vypne. Jakou značku jednotky máte v těch nových Fabkách? já na 2001 mám Magnetti. V práci vyrábíme Simos tak uvažuju o výměně. (navíc by byla zadarmo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my vyrábíme ŘJ do nových fábii a to je SIMOS7 jenomže jich je více variant. Tak musím ještě zjistit číslo ŘJ které se dávají do 16V. Pak se do toho nahrává komunikační software a nakonec to nastavení přes VAG. Vymenit jednotku není problém. Já ještě neumím spárovat s imobilizerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Zdavim vsechny, mate nekdo zkusenosti s manipulaci tycinky imobilizeru v kliči u Fabie? Koupil jsem si vystrelovaci klic a chci prehodit onu tycinku ze stareho do noveho klice, ale problem je v tom ze ona tycinka je zatavena v plastu klice.. Nevite z jakeho materialu ta tycinka je? Bojim se abych ji pri vyprošťování neposkodil.. Totiz jsem nekam odlozil nahradni klice a tak v pripade zniceni tohoto, bych zustal na parkovisti :unsure: A posledni vec: kdyby se me ji preci jen podarilo znicit, resili jste uz nekdo jak ziskat new klic vcetne imob??

diky za odpoved Milan :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste upresnim, jsem asi nenapsal dostatecne jasne v cem vezi můj problem. Mam uz bohuzel jen jeden orig. klic a nyni jsem koupil vystrelovaky ktere maji prichystany otvor na vlozeni TYČINKY z orig. klice a muj dotaz zni jestli to uz nekdo predelaval a z jakeho materialu ona tycinka je. Protoze mam obavy abych ji pri manipulaci neposkodil...

predem diky za nazory Milan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Já jsem skleněnou tyčinku vyndal, a celou. Opatrně jsem ostrým nožem (odlamovacím) odřízl kousek plastu a pak lepidlo, na kterém tyčinka leží. Imobilizér jsem pak pomalu vyndal. A dokonce tam jde i vrátit. Také jsem ho dával do vystřelováků. Vyndal jsem imobilizér z obou dvou klíčů. A fungují oba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...