Přejít na obsah

Imobilizer - svítí kontrolka, problémy, vyčtení PIN


bajdik1...

Doporučené příspěvky

uf a mal si kluciky v zapalovani ked si ich vyberal? ako si preveroval bzuciak? s vagom asi nevycitas pin. nakodujes ale nevycitas. asi servis alebo honza72 /maxiprofik/ :)

Klíčky v zapalování jsem "asi" neměl, ale jsem blb a spěchal jsem no a neodpojil jsem baterii (zde asi vznikl problém).

Bzučák - reprák jsem vypájel a odzkoušel - proměřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to asi vyřešil.

Znovu jsem odpojil budíky, zkontroloval a zapojil zpět a už to je OK.

Tak nevím, že by špatně zapojný konktor? Konektory ale mají zajišťovací zobáček, páčku, která zajišťuje správné zapojení.

Ještě zkusím VAG a uvidím.

Jinak dík všem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Lidičky, prosím poraďte mi, jak vyměnit ve vystřelovacím klíči ten transponder (skleněnou baňku). Rozeberu ho na dvě části, dálku s baterkou a ten plast se samotným klíčem, jenže ten už mi nejde dál rozdělat. Mám vrtat, řezat, nebo je tam nějaký fígl? Dík za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále se mi několikrát stane při startu,že mi začne blikat klíček imobilizéru,udělá to třeba 3x i míň a pak je to dobrý,pak to třeba normálně 20 startů i víc normálně startuje,v servisu mi to bohužel vždycky funguje,vyměnily spínací skřínku,kabely do ní a stále to občas udělá.V paměti závad stále stejná závada-slabý signál klíčku,ale dělá to i na druhý klíček,tak mi říkají,že klíčem to není,já myslím,že blbnou oba klíče,poraďte čím by to tedy mohlo být?Fabia 1.9 tdi 74kw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš,že menili kable na spínačke a menili aj tie čo vedú zo spínačky do budíkov?Myslím zelený a čierny káblik spletený spolu.Ide s cievky čítačky na spínačke na imob. v budíkoch.Väčšinou je chyba tam.Pohladaj už sa to tu riešilo.

Měnily Ty kabely ze čtečky cívky na spínačce k budíkům.Byli to dva kabely,asi Ty jak píšeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravim, odmontoval jsem dnes kryty sloupku rizeni a potreboval se dostat pod paku aretace volantu. Abych neposkodil /neutrhl/ konektor imobilizeru vedouci do zapalovani, radeji jsem jej odpojil. Priznavam, ze me zajimalo, jak to bude vypadat, kdyz se pokusim nastartovat takhle, tak jsem to vyzkousel. Temer bych dal krk na to, ze pri tomto "pokusu" kontrolka imobilizeru souvisle svitila. Pote jsem dodelal co jsem potreboval (utahnuti sroubu u aretace, na nerovnostech to drncelo), zacvakl draty immo zpet, zasrouboval, zakrytoval a nyni kdyz se pokusim nastartovat kontrolka imobilizeru blika a samozrejme nenastartuju. Vse je zapojeno jak ma, extra jsem to jeste kontroloval. A ted kde je problem, eventuelne jak se da vyresit? Odpojit baterii? Diagnostika? Jinak? Nechce se mi verit, ze pouhym odpojenim immo a jednim slepym startem se to takhle uvede v necinnost? Defakto totez se preci stane, kdyz se pokusim nastartovat s poskozenou tycinkou v klici, ne?

Zadne jine kabely ani draty jsem jinak neodpojoval.

Diky za kazdou radu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přerušil jsi obvod čtecí cívky immo při zapnutém zapalování a jednotka tím pádem zapoměla klíče. Budeš muset na VAG a nechat přizpůsobit všechny funkční klíče k autu. Rada pro příště, nezapínej zapalování při demotáži panelu přístrojů, spínačky, airbagů a myslím i jednotky motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Chtěl jsem si přizpůsobit klíče v imobolizeru. V Login to po mě žádalo pin, který jsem následně našel na štítku a seškrabal a zadal tak aby byl 5-ti místný. Zkoušel jsem to 3 krát a nešlo to. Kód je určitě správní, jsem první majitel. Nemůže být chyba v to, že se špatně ve VAGu načte řídící jednotká imobilizeru? Když zvolím imobilizer tak to chvilku hledá a pak to napíše v okénku vag číslo: "Bitte adress" a v okénku komponent "e 17 eingeben". Jen si říkám jestli to není špatně, protože u všech řídících jednotek se mi ukáže konkrétni název ŘJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...