Přejít na obsah

Imobilizer - svítí kontrolka, problémy, vyčtení PIN


bajdik1...

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

mam velkou radost, děkuji vsem za prispevky, opraveno ( "studeňáky" ) 

 

odsrouboval 2 šrouby, vyklopil ven,odpojil dvě koncovky, v pravo asi 30pinová ( špatná) a rozebral plastové packy + nějaká papírová pečeť a dostal se na rafičky , ty jsem lehce nožem nadzvedl a vyndal je, sundal folii s ciselniky a pak jsem vyndal takova dva plechy co drzi cely plast, az to uvidite bude vam to hned jasne. Na té delší koncovce jsem měl asi 4-5 studeňáku ,byly krasne videt, po ruce jsem měl jen pistolovou pájku ,taky to šlo hezky, jsou to docela velké plošky, po víkendu to předělám odsávačkou a mikropájkou + nový cín ,všechno složil ,zapojil a startuje krásně :) akorát mi zůstala svítit airbag nebo co to je ,ten půjde smazat přes vag , nebo se snad smaže sám po několika pokusech až zjistí že je OK , pár obrázků mé práce :)

 

 

post-29225-0-42229200-1400875057_thumb.j

post-29225-0-30786800-1400875062_thumb.j

post-29225-0-60958500-1400875066_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravim Pánové,


 


Chci se zeptat jestli je možný přizpůsobit přístrojovej panel 1U1 913 933 již použitý za stejnou namontovanou v autě. Jedná se o rok výroby 1997. Chip 93c66 dle programmeru je to IMMO1 na netu všude píšou IMMO2. Kde je pravda? Musím i u techto panelů přejít mimojiné na kanál 50? nebo se to týká jen budíků po FL?  Musím koupit i nový tyčky do klíčů?  a pak tedy ID33 nebo ID48? Děkuji


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím Vás.

 

Mám menší-větší problém a potřebuji poradit...Občas mi blíká kontrolka klíče a musím vždy zadát 4 místný kod abych mohla nastartovat..Ale stalo se to,že jsem popletla čísla a ted mi to píše failed a nejde nastartovat :(

Dá se stím něco dělat?Moc děkuji za jakoukoliv radu

Je to Fabia sedan 1.4 MPI rv.2002

Editováno: , autor: bariiiiii
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš zablokovanej imobilizér, odmítá se "otevřít" i když máš ke snímači přiblíženej správnej klíč (= zastrčenej do zámku spínačky, snímací cívka immo je schovaná hned za plastem okolo díry pro klíč). Musíš buď do značkáče, nebo k někomu, kdo má příslušný počítačový vybavení a tam se musí imobilizér odblokovat novým spárováním s klíčema. Slovo "failed" znamená "chyba" = chybný zadání kódu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...