Přejít na obsah

Označení motorizace


tcheco

Doporučené příspěvky

offtopic: Máte niekto skúsenosti s DAS? Oplatí sa to? Už viackrát ma na to lámali, no stále ešte nenalomili...

Na Fabii som označenie dával dole asi po 2 rokoch a veru šlo to dosť ťažko. Takže odporúčam dať dole čo najskôr, kým to lepidlo úplne nevytvrdne.

O2 sme už objednávali bez označenia motora, pre istotu. A zajtra ráno ideme konečne pre ňu, termín dodania sa natiahol o 3 týždne -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 2 roky později...

Nevíte někdo kde se dá sehnat označení motorizace jako takové,popř. kdo to vyrábí?Jedná se mi jen o ten pásek,scháním 4x4.Ve škoda servisu to prodávají ale chtějí za to přes 400,je to totiž prodávane společně s nápisem octavia,samostatně ne.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted to např.dobře mate u VW Passat.....od doby kdy VW zrušilo 1.9TDI-PD 77kw a je jen 2.0TDI,tak to značej 2.0TDI(81kw),2.0TDI(103kw),2.0TDI(125kw)......Zrovna známej nedavno dostal fuglovýho služeb.Passata 2.0TDI(103kw) a má to značené 2.0TDI a já furt žil v tom že má 125kw a až když na to přišla řeč,tak mi řekl že má klasiku 103kw...

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli z O1,nebo O2 ani neva,v každém případě všem díky.Ráno jedu na 3 týdny do práce do německa,možná seženu něco tam.Nějakej šikula mi ho sloupnul na parkovišti,mám tam pěknej škrábanec tak to chci zakrýt.Všem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 10 let později...

Dobrý deň, hľadal som ale nenašiel som. 

Viete mi zmerať rozmery napisu motora? 

Momentálne som bez označenia. 

Mám na mysli to MPI, TDI, TSI. 

Vdaka. 

Pripadne poraďte ako to nalepiť aby to nebolo krivo, vo fabrike to lepia so šablónou.

Editováno: , autor: cayc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...