Přejít na obsah

HOVADA


triktrak

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Tak mě potkala další "veselá" příhoda. Nějaký zlodějský z.urvysyn ukradl mé uschované letní pneu 205 Bridgestone na AL Atria z garáže mého bráchy... To bych fakt vraždil :kol-143:kol114

Sehnal jsem v pneuservisu tytéž- skoro nové ,jen doufám,že je neukradl někdo někde jinde.. A 13 tisíc kaček je v hajzlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Škoda Fabia II Combi Ambiente Family Grand. V sobotu 7.5. 2011 vyzvednuta v autosalonu, 9.5. v Závišově ulici v Praze vykradena (najeto 210 km). Okno u řidiče, airbag řidiče a spolujezdce, radio SWING, které má tak tajné kódování, že kód neřekli ani mě a zaručeně se nekrade, protože se nedá v jiném voze použít, poškrábaný lak na dveřích, v palubce rýhy od šroubováku, všude sklo.

post-12530-0-55878800-1305008690_thumb.j

post-12530-0-74553100-1305008696_thumb.j

post-12530-0-65844600-1305008700_thumb.j

post-12530-0-75870300-1305008704_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mně po měsíci přišel doporučený dopis, že jim musím asi do tří dnů sepsat vše, co se ztratilo a vyčíslit hodnotu a přidat souhlas s tím, aby se zahájilo řízení... A odeslat na PČR. Jo a samozřejmě, že pokud to nepošlu, tak dostanu pokutu 50 000 Kč. To je opravdu super. Já byl ten, co přišel o vše v autě a o zámek a dveře, nemohl jsem odjet kam jsem plánoval, hodinu čekal na přílušníka, hodinu to s ním sepisoval a pak mi přijde výhružný dopis, že jim to musím vše sepsat (tak netuším, proč jsem to sepisoval s příslušníkem...) a hned odeslat, jinak ještě budu platit pokutu...

Tak jsem to sepsal a dopsal tam, že když to tak vidím, tak stejně nevěřím tomu, že to nějak vyřeší, že jsem svou povinnost splnil a oni ať už se raději do žádných akcí nepouští...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je to nenechal ani šetřit, tak to nemohli odložit. :) Ještě by to hodili na mě, že jsem to byl vlastně já, radši jsem to stopnul, musel bych jezdit na poštu pro dopis a stejně by to bylo jen odloženo. Ale tou hrozbou pokuty mě fakt naštvali, je to ironie - poškozeného mají jistého, tak mu pohrozí trestem, pachatele jistého nemají, tak po něm radši ani nepátrají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je síla, také mi řekli, že se to nekrade a ...... když to vidím, tak existuje jen jeden argument 9mm do stehna pokud bych je načapal. A to se chystám s novým miláčkem do Prahy, už teď mám stažený zadek, jelikož mám eleganci.

Editováno: , autor: jendam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas se toho tak neboj, nefunguje to tak, ze na hranicich Prahy ciha gang na Elegance. :) Parkuju tu hodne let, s hodne Elegancema a zatim jen jedna navsteva zlodeje... Neparkuj na Zizkove a na sidlistich a riziko zmensis. U obchodaku nezamykat dalkou a uzit si pobyt. :) Neni se ceho bat, jen parkovat s rozumem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Taky přidám pár nepříjemných zkušeností s nepřízpůsobivými řidiči a jinými indiviuy, které moje modrá hlubinná metalíza 9460 velice přitahuje. Bych to :kol-51: !

Začalo to podélným parkováním u chodníku, kdy se borec s dodávkou při couvání opřel do zadních dveří a promáčknul je jak papír. Pak se mi někdo podepsal na navoskované kapotě klíčem a vzal to pěkně do úhlopříčky... Potom klasické záseky od dveří, ale na místech, kde si člověk řekne, že vedle něho za boha nemůže nikdo zaparkovat, jelikož se tam nevejde. Pak se vrátíte z nákupu a vedle vás namačkané nové VW Polo. Na ten zásek od černé metly se dívám dodnes, jelikož je na řidičových dveřích a tak bych mohl pokračovat...

Ale nakonec si řeknu, vždyť kvůli tohodle jsem si kupoval 2 roky staré ojeté auto, a závistivé lidi, kteří většinou ani neví, co je to vydělávat prachy vlastníma rukama, mám na háku... ...a borce s klíčema, kteří mi objeli kapotu klíčem taky, koupil sem si totiž tmavěmodrý vosk :kol-46:

Na druhou stranu na závěr přidávám pár fotek, jak neparkovat před firmou, aby vám to někdo dříve nebo později nevysvětlil na laku, pneu a pár sklech...

Fotky jsou uložené ve složce: "Proč nemůžu ráno zaparkovat před prací?!" :)

PS: Kolega si před měsícem koupil novou F2 v černé metle a jelikož se nudí, tak to má navoskované min 2x do měsíce a musím říct, že se bojím i za něho a čekám kdo se mu na tom podepíše... :feve:

post-31024-0-12511400-1312908524_thumb.j

post-31024-0-82641900-1312908566_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasika, přijel jsem před penzion, kde nebylo místo k parkováni a protože máme maleho kluka, auto jsem zaparkoval poblíž penzionu. Takovej plácek, kde nikdo nikdy nestal, nikomu jsem tam nevadil v průjezdu a ráno? Přes pravé zadní dveře až k zadnímu nárazníku rýha od klíče. Celé dopoledne jsme strávili v pojišťovně a na cajtech. Někteří lidé jsou fakt z.....é k...y. Střílet to jako škodnou. Auto mám teď taky přeleštěný tak se docela třepu:) V naši ulici, kde parkuju, už byly za poslední měsíc vykradena 2 auta. zatím klepu na dřevo, že moje se jim nezdálo dost dobrý. Ach jo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Hlavně by mě zajímalo, co to primitivovi přinese za potěšení. Včera mě pro změnu najela nějaká kráva/vůl na pravý blatník. A stejně jako předtím jsou poškozené dva díly - tentokrát to odnesl na poměrně málé ploše nárazník i blatník. Levé dveře někdo vzal oboje, přitom odřené to je asi na ploše 15cm..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I mě se pořádný k...t podepsal na autě asi měsíc po koupi. Opřel se mi na parkovišti o levý přední blatník, který to odnesl společně s nárazníkem. Vše posunuté a mezera mezi víkem motoru jako kráva. Jeho vzkaz, který jsem našel za stěračem si pamatuji dodnes: "Omlouvám se, trochu jsem se vám opřel o auto", ještě přidal telefonní číslo, které samozřejmě nešlo přečíst. Tenkrát jsem prošel celé parkoviště, jestli nepůjde poznat kdo to byl, ale žádné auto nemělo otisk mého laku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 6 měsíců později...

Celkem normálně vidím na parkovišti u obchoďáku v Rakousku stažená okýnka u aut, na sedadle kabelka (i to jsem viděl)  apod. a v autě nikdo dnes jsem dokonce viděl otevřeného Yetiho a na palubce navigace a nemá strach že mu to někdo ukradne viz foto. V Českém zapadákově nemožné

post-19327-0-84825700-1367703644_thumb.j

Editováno: , autor: Escrito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...