Přejít na obsah

HOVADA


triktrak

Doporučené příspěvky

příště ty fotky trošku zmenši.Jinak to nemusel udělat ten somrák,ale třebas jiné auto

Hmmm... A CO TA HRUDA HLINY ???? To mi akoze odpadla z lapaca necistot? Okrem toho je to na zazname z bezpecnostnej kamery.

Sorry za tie velke fotky, ale este mi to nejako nejde. Mam aj dalsie, ale to som tam uz nedaval.

Editováno: , autor: triktrak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No keďže to spravilo decko, tak si nepomôžeš a zajtra môžeš ísť kúpiť nové svetlo... Niekedy fakt nemá význam s takýmito ľuďmi sa handrkovať a radšej im dať zopár centov, nech dajú pokoj. A ak nemám po ruke drobné, tak im poviem, že vnútri si rozmením a nech ma teda počká pri aute. Väčšinou pobiehajú hore dole medzi autami po celom parkovisku a keď sa vrátim k autu, už sú preč :)

Edit: Číslo dielu je 5J6 945 111 "svítilna zadní skupinová vlevo pro levostranné řízení", aktuálna cena v autorizovanom servise 58 € (cca 1750 Sk).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Cosby: "Opatrne to z nej dostat?" Myslim, ze ked ho este raz v zivote uvidim, tak mam prokuratora na krku!!!

PS: Nechcem to nijako rozmazavat. Skodu mi nezaplati nikto. Zajtra idem hladat novu lampu...

EDIT: vdaka za cislo dielu ;)

Editováno: , autor: triktrak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě včera v OV odřel nějaký blb zrcátkem zadní pravé dveře. Je tam promáčklina asi 12cm dlouhá. Naštěstí když vedle někoho zaparkuju tak si opíšu RZ. Takže mám RZ potencionálního pachatele. Přivolal jsem PČR a uvidíme. Teď mu to budou muset dokázat. Tak snad se přizná. Pokud ne tak mám smůlu protože zrovna na těch místech kde jsem parkoval není kamerový systém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som bol v Presove v TESCU. Ked som zaparkoval, tak sa tam objavil taky maly somrak a chcel drobne. Kedze som mal iba bankovky a karty, tak som mu nedal nic. Nebol som pri tom nijako vulgarny. Ked som sa vratil z nakupu, tak som nasiel toto:

Hladit a hladit a hladit až do úplného vyhlazení, takovýhle hajzlíky ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Přátelé okřídleného šípu,

říci, že za to může doba - to je omyl. Za vším hledej netolerantního člověka! U nás v sekci F1 je téma - jaké máte úchylky. Na parlovištích u supermarketů parkuji raději někde v zadu. Když už je to nevyhnutelné a musím parkovat do řady automobilů - dívám se zda se nenachází dětské sedačky uvnitř, pokud ano přeparkovávám (dětičky rodičů jsou nepoučeny, že je nemají otvírat tak, až je prohlubeň ve dveřích u auta vedle), taktéž si zapisuji RZ a barvu vozidel, které mám po zaparkování vedle sebe. Já se ptám jsem uchylný? Je hodně"řidičů"mezi námi, kteří uznávají jenom sebe. Takovým přeji dostat se do televize na Nově. Co se týče mne, klidně můžete parkovat vedle mne - stříbrná F1 TDI, DI červené. Přeji Vám radost z jízdy. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...