Přejít na obsah

Škoda Citigo


George Couser

Doporučené příspěvky

...No a ta "klička",nebo jak to nazvat,na otevírání víka zavazadlového prostoru je dost ukrutná,........

To je u VW normálka, použít lety prověřený díl (= zaplacené náklady na TPV). "klička" byla už na FOXu. Na fotce z FOXu je tam oproti CITIGO navíc vložka zámku.

post-6633-0-72473400-1320508149_thumb.jp

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je u VW normálka, použít lety prověřený díl (= zaplacené náklady na TPV). "klička" byla už na FOXu. Na fotce z FOXu je tam oproti CITIGO navíc vložka zámku.

post-6633-0-72473400-1320508149_thumb.jp

Stejny dil je to jen na oko - Fox to mel mechanicky (proto ta vlozka zamku) Citigo to ma elektro, je to jen mikrotlacitko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem dneska projel Citigo,výbava Elegance 1.0 55 KW.Příplatky červená tornádo,paket Elegance,Sunset,Tempomat s palubním počítačem,rezerva,výškově stavitelné obě sedadla,vyhřívaná přední sedadla.

Dojmy:

Zavírání dveří jak u Fabie,řazení plynulé,páčky z fabie,takže posilovač výborný.Podvozkově velmi dobré,včetně filtrace nerovností.Vyzkoušeno na dálnici,ve městě,na kostkách,mimo město.Motor tichý,dobře odhlučený,na ježdění velmi dobrý.S HTP nemá nic společného.Celkově spokojenost,za 1*.O hodně lepší než Picanto.Byl jsem velmi spokojený.Tiché na všech površích,rádio hraje kvalitně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem měl možnost si ho trošku prolézt na rallysprintu v Praze a musím uznat,že naživo vypadá líp,není to zas tak malý,ale až bude 5tidveřovej bude ještě o něco hezčí,int je pěknej,sedačky jak jsou v celku tak paráda to se mi líbí,jestli zastanou i u 5ti dvířka tak se z nich stane žadané zboží do F,protože jsou příjemně tuhé a velikostně tak na stejnou s F,mám 105kilo a nijak jsem se v autí netísnil,takže jo povedlo se,a jako5ti dveřové bude mít slušnou možnost ovládnout trh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se na něm líbí právě ta dvou (tří) dveřovost. Jezdím často sám s minimem zavazadel a tak cokoli navíc vozím zcela zbytečně. Jako dojíždědlo do práce pro mě skoro ideální vůz, jen pořád nevím, jak se to může chovat na dálnici co do spotřeby, pohybuju se rychlostma do povoleného limitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...