Přejít na obsah

Škoda Citigo


George Couser

Doporučené příspěvky

Bando, a co byste chteli?

Jedna se o nejmensi auto a aby bylo cenove konkurenceschopny, musi koncern stlacit sve vysoke naklady co mozna nejniz.

Blinkry v zrcatkach jsou trendy vec, ale podstatne drazsi nez roky stary dil umisteny v blatnikach.

Stejny kliky vozi dneska OII/Yeti, ktery jsou o nekolik trid vys...

Snad jen ten antenni prut mohl byt aktualni, tedy kratsi.

Mne osobne se libi, otazkou bude cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne, mne by teda mnohem vic vadily kliky z Lupa na OII :-) Ne ted vazne, na malych autech je pry velmi nizka marze pro vyrobce a to je asi alfa a omega vseho. A kdyz ta klika slouzi dobre v OII nebo Fabii, proc by se musel zavadet novy dil zrovna pro prcka.

Ja jsem se ted pri vsi unifikaci setkal treba s tim, ze nebyl na sklade pomerne bezny dil. Driv byla Felicia a Felicia Combi, ted je holt pet modelovych rad a na sklade mit vsechno nejde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Líbí se mi ten zadek, to jo. Celkově je ale zvenčí i uvnitř hodně znát, že je to auto od Volkswagenu. Kdyby si mohla Škoda vyrobit vlastní minivůz bez toho, že by byl pouhým sourozencem nějakého Volkswagenu, určitě by vypadal jinak.

A taky nemůžu přijít na chuť novému stylu masky chladiče. A z toho jak je u Citigo zasazený to logo, je mi úplně mdlo. kol9 Vypadá to jak nějaká fotomontáž. Jak tak sleduju ty nejnovější výtvory Škody, tak je z mého pohledu Kabaň nejhorším designérem, kterého Škoda za posledních 20 let měla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasný, že můj názor je silně menšinovej. Když se uváděla FII, R, nebo i OII FL, spostě lidem se tenhle styl nelíbil a já byl z něho nadšenej. Teď se design Škody mění a zatímco jsou na něj veskrze pozitivní ohlasy, mě je to takový cizí. Já doufám, že si zvyknu, protože bych velmi nerad jednou opouštěl značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...