Přejít na obsah

Škoda Citigo


George Couser

Doporučené příspěvky

Souhlas s tím, že světla mohly být víc hranatější. Ale jejich tvar je daň za to, aby blatník a základní rysy kapoty byly stejný u všech tří. Světlo Citigo-čka má v části u "grilu" jiný tvar, než u UP!-u, ten černý trojůhelník uvnitř je jen kvůli tomu, aby světlo nepůsobilo příliš velkým dojmem a bylo štíhlejší.

post-6633-0-51149100-1317649797_thumb.jp

Docela mě překvapila neunifikace zadní části boku s bočním sklem u Citigo-Mii vůči Up! Zadní dveře chápu, to není tak náročný vyrobit jiný, ale neunifikovat skelet? To samé je tvar kapoty = tři lisovací přípravky je "plýtvání" i když kvůli designu a odlišnosti pochopitelné. I když je možný, že vylisujou tvar, nějaký společný pro všechny tři a pak ostřihnou tvar spodní hrany dle značky.Proto stejná křívka i u horní hrany světel u všech tří.

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ale ty ani nejsi cílová skupina, tohle auto si koupí mladé slečny a skorodůchodci, kterým na vzhledu nezáleží a potřebují auto jenom jako dopravní prostředek na cestu pro nákup nebo do práce.

Editováno: , autor: NNN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se teda Citigo taky kdovíjak nelíbí. Už ten název mi ke Škodě nepasuje. Zepředu mi připomíná Mazdu 2 minulé generace. Teda hlavně těmi světly. Nejhezčí je z té trojky asi UP!, ale to jenom proto, že je neutrální a dohromady na něm nic není. Ale když je to převedeno do Škoda designu, tak ta příď mi přijde fakt moc divná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to vlastně s nasazením nového loga na auta? Dostanou jej všechna auta vyrobená od 1. 1. 2012 nebo všechny NOVĚ UVEDENÉ modely od 2012?

Údajně je i logo součástí homologace, takže bude na CG ještě starý znak. Na A-Entry a faceliftech stávajících modelů už by měl být nový. Jestli je to pravda a nebo chce dat Škoda nový znak až Popularu, to je otázka.

Jinak hodnocení motorů je směšné, když s nima tady zřejmě vůbec nikdo nejel. Rád bych připomněl, že maximum výkonu je 44 a 55kW. A když vedle toho vidím v podpisu výrazně těší Fabiu s HTP, tak je ta kritika o to víc komická.. počkejme si, jak to pojede a pak můžem hodnotit.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu, co škodovka zamýšlí, když všude se píše, že cíťa se má začít prodávat v listopadu a máme konec října a kde nic tu nic. CZ veřejnost zatím ani neměla možnost si cíťu prohlédnout na nějaké prezentaci, prostě nic.

Jak to tedy prosím bude, opravdu začnou prodeje v listopadu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...