Přejít na obsah

passat R36 v sluzbach ceskej policie


Radec

Doporučené příspěvky

Středočeský kraj:

* 8S4 3201 Deep Black (černá)

* 8S4 3207 Deep Black (černá)

* 8S4 3194 modrostříbrná

* 8S4 3197 modra

* 8S4 3204 modrostříbrná

Východočeský:

3H2 8341 Bicsay Blue(tmavě modrá)

Severočeský:

5U3 1357 modra

Severomoravský kraj:

5T7 8269 černá

* ???

Jihomoravský kraj:

* 5B9 9638 Arctic Blue Silver (modro-stříbrná)

* 5B9 9641 Biscay Blue (tmavě modrá)

* 5B9 9645 Deep Black (černá)

* ???

* ???

Západočeskéhý kraj:

3P0 1659 Arctic Blue Silver (modro-stříbrná)

* ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, ty registrční značky jsou fajn, ale ruku na srdce, dokážete na 50m přečíst registrační značku potažmo ještě ve špíglu? To je totiž okamžik, když už vás mají dávno změřené a tudíž je vám to platné jak mrtvému zimník ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen o pasatech to jo, ale měří tě za jízdy i oktávka, pak se honíš s oktávkou, která je místo skodahome.cz policie.cz :doh

jo červenou hradeckou jsem taky dlouho nepotkal a u tý modrý si kluci lákli zrcátka, blbý, protože to bylo moje poznávací znamení, jinak nevím, zdá se mi, že passata na D11 moc nepotkávám, asi jim došel benzín nebo to rozflákali, před měsícem jsem ho potkával pokaždý a někdy i dvakrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že před tebou, nebo za tebou jede R36 snad poznáš ne.

no upřímně, taky ho už poznám, ale první setkání dopadlo tak, že jsem ho málem předjel dost rychle (kdyby servali znak R36 na kufru, tak tutově), jsou dost nenápadný a chce se to zaměřit na pár věcí,jako je níž položená SPZ a chybějící hagusy - přeci jen víc pašíků je manažerských combi kvůli dph, což padlo, tak sedanů bude víc,

oni umějí měřit na hodně velkou dálku a většinou člověk zareguje pozdě, ale je pravda, že jim 145 tacho nevadí (alespoň v mém případě, kdy jsem stihnul v levém přibrzdit a touto rychlostí se před něj zařadit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem instruktážní video, natočené přímo Policií ČR, kde je vidět co vše jejich R36 umí. Kamera se zoomem vpředu i vzadu, takže není pravidlo, že musejí jet jen za vámi ;) Třeba jeli asi 100 metrů před autem, kde řidič telefonoval, zoomem přiblížili, natočili na video, zapli maják a už ho stavěli

Krásně a jednoduše se to píše:"Já R36 poznám na 200 a více metrů bez nejmenšího problému", ale realita je někde jinde lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem instruktážní video, natočené přímo Policií ČR, kde je vidět co vše jejich R36 umí. Kamera se zoomem vpředu i vzadu, takže není pravidlo, že musejí jet jen za vámi ;) Třeba jeli asi 100 metrů před autem, kde řidič telefonoval, zoomem přiblížili, natočili na video, zapli maják a už ho stavěli

Krásně a jednoduše se to píše:"Já R36 poznám na 200 a více metrů bez nejmenšího problému", ale realita je někde jinde lol lol lol

Prej umí víc než 100 metrů. Ty motorky co maj tak údajně až na 250 metrů si v poho prřečte SPZ-RZ a pozná jestli ses ráno holil nebo máš strniště. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...