Přejít na obsah

passat R36 v sluzbach ceskej policie


Radec

Doporučené příspěvky

Prej umí víc než 100 metrů. Ty motorky co maj tak údajně až na 250 metrů si v poho prřečte SPZ-RZ a pozná jestli ses ráno holil nebo máš strniště. :D

...... jo to umí ;) , nezbude vám než si do auta pořídit dalekohled a neustále přes něj sledovat, kdo jede před a za vámi :smich: :smich: :smich:

Radar R36 má, ale ten používá jen když měří rychlost někde zaparkovaný. Při jízdě využívá kamery napojené na rychloměr, takže jak psal JasteR antiradary vám nic signalizovat nebudou :p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no upřímně, taky ho už poznám, ale první setkání dopadlo tak, že jsem ho málem předjel dost rychle (kdyby servali znak R36 na kufru, tak tutově), jsou dost nenápadný a chce se to zaměřit na pár věcí,jako je níž položená SPZ a chybějící hagusy - přeci jen víc pašíků je manažerských combi kvůli dph, což padlo, tak sedanů bude víc,

oni umějí měřit na hodně velkou dálku a většinou člověk zareguje pozdě, ale je pravda, že jim 145 tacho nevadí (alespoň v mém případě, kdy jsem stihnul v levém přibrzdit a touto rychlostí se před něj zařadit)

Neviem ako u vás ale u nás nezastavujú ale príde do schránky fotka+pokuta.... oni vedia zmerať aj na 800m s laserom ale to je im prd platne lebo možu fotit na cca 30-40m.... potom už nie je " čitateľná" ŠPZ

edit. a ani ta kamera nieje to ako ju vychvaľujú

Editováno: , autor: EssoSk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo červenou hradeckou jsem taky dlouho nepotkal a u tý modrý si kluci lákli zrcátka, blbý, protože to bylo moje poznávací znamení, jinak nevím, zdá se mi, že passata na D11 moc nepotkávám, asi jim došel benzín nebo to rozflákali, před měsícem jsem ho potkával pokaždý a někdy i dvakrát

ano, taky jsem je dlouho neviděl, taky jsem minuůej tejden přemejšlelm kam zmizeli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bláznite??? Červená naleštěná Octávie jezdí denně po hradeckém okruhu směr Tesla,OMV,ČKD,Svobodné dvory,Fakultní nemocnice.Pravidelně ji potkávám minimálně třikrát týdně jak někoho staví.Náhodou jim fandím protože tomu dávám přednost než nějakému měření za bukem.

Před týdnem jsme jeli ve Fabii a řidila mladá a u ČKD kde je omezená rychlost na 60km/h ji předjel přes dvě plné čáry Golf...prasárna největšího kalibru...drzost která se v poslední době nevidí...a od toho je ta červená Octávia...doufám že mně zitra nezastavi...FANDIM JIM :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... pro všechny experty, kteří se tady naparují jak jim nedělá problém za každé situace rozpoznat policejní Passat R36 lollollol Jeden takový expert popisuje v diskuzi, jak ho dostali :smich::smich::smich:

http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=...cfc04b764fa84c2

Dobrý jsou ty chytráci co špekulujou a špekulujou dokud je nechytnou :smich:

Dobře to píše, že policajti stáli, on kolem nich proletěl a oni si ho dojeli a vychutnali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to tak je, otečkují tě, ze záznamu je jasné, že tě neztratili z očí, dojedou otečkují znova a naskočí jim průměrka, prostě mají možnost úsekového měření, já osobně se v noci bojím víc než ve dne, ve dne to jde ještě uhlídat, ale tma je blbá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy na to?

http://www.novinky.cz/krimi/166628-passaty...i-183-km-h.html

Dávál jsem to i do mého vlákna...docela mazec!

K čemu je měření večer, kdy je provoz o hodně menší.

Podle mně je to zase buzerace, a to co by bylo třeba postihovat zase zůstane nepovšimnuto, prostě u nás se hraje jen na rychlost.

Ten kdo je jede v noci na 4-proudé dělené silnici 120 nebo nedej bože po dálnici 160 je pirát, za tím si stojím. :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja co jezdim po dalnici, tak jsem maximalne videl ty Mondea, jinak Passata jeste taky ne :feve: a je fakt, ze nekteri by to potrebovali jako sul, aby byli videt

A s tema SPZ jsem nazoru, ze zverejnovat je vcelku k nicemu, to aby clovek cumel porad na SPZ a ne na cestu, zmeri na takovou vzdalenost, ze to nemame sanci poznat.

Editováno: , autor: houmik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...