Přejít na obsah

hromadný chiptuning


Josef Novák

Doporučené příspěvky

ja mam tiez od cimbu a p. Janda mi hovoril pri osobnom stretnuti ked mi chipoval moju fabiu ze kazdy stvrtok ho zastihnem v Brne keby som neico potreboval alebo mal nejaky problem.. organizuje sa hromadna akcia chipu felicii, organizuje to Gerrik a myslim, ze by vas mohol zobrat v ramci tejto spolocnej akcie s tym, ze by sa to urobilo v Brne.. skuste sa mu pripadne ozvat, alebo rovno p. Jandovi.. s tym chipom budete rozhodne spokojni, ja si ho nemozem vynachvalit.. na tejto akcii platia "akciove" ceny - ja som platil za svoju 1,2 HTP 2500 korun a bolo to bez DPH..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to je paradni cena,myslim ze kdyby nas bylo vic tak by i klidne prijel do Ostravy, podle me je lepsi aby prijelo 1 auto a ne 10 aut za jednim, klidne i s cenou o 100 vyssi, myslim ze zalezi na domluve a na poctu aut, ale na vsem se domluvime a myslim ze spokojeni budou vsichni :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 bitttpower : vubec nevadi ze nemas Fabii, proste jen at splnime nejaky pocet aut ktere prijedou spolecne a urcite dostaneme nejakou hromadnou slevu, jinak zkusim napsat vsem firmam a osobam o kterych se zde kdokoli zmini a pak bych napsal ceny a vse okolo

2 martikk : diky za kontakt, zkusim mu napsat co a jak

2 TDIfun : diky za nabidku, ale ja osobne mam benzin a myslim ze zatim se ozyvali vsichni s benzinovym motorem, kdybys delal i benziny tak se muzem domluvit

2 mira 19 : ten Janda je tady z fora? pokud jo tak mu samozrejme napisu ohledne poctu aut a ceny

Jinak vsem dekuju za prispevky a hned jak budu neco vedet tak to sem hodim a muzeme se domlouvat na termin atd. atd. :palec2:

Ne to je majitel Cimbu je o tom psano v tematu pod a po dohode to udela i v Brne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 woody: no jako pobav se s ostatnima co maji chip na HTP a zjistis ze hlavne kleska spotreba coz je hlavni duvod proc do toho jdu, zvednuti vykonu urcite taky bude, ale hlavne ta spotreba, pro me dost dulezite protoze najezdim mesicne docela dost ;)

2 luda: jo s nejvetsi pravdepodobnosti to bude CIMBU :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...