Přejít na obsah

hromadný chiptuning


Josef Novák

Doporučené příspěvky

Ahoj pánové,tak jsem rád, že se akce vydařila a koho mám bliknutím zdravit až jej potkám.Jen mi trošku pokazilo radost,že jsem jasně napsal ,že čištění klapky je domluveno v ceně čipu a nikdo se neozval až ten skoro poslední.P.Janda na to zapomněl a mě to nenapadlo,že to platíte.Když jsem mu to připomněl tak se omlouval.Doprčic proč jste nepřišli za mnou a neřvali proč je to tak blbě domluvené?Mohli jste to mít někteří o 500 levnější.Ale jinak jsem poznal fajn lidi a jsem rád,že všechno klaplo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové,tak jsem rád, že se akce vydařila a koho mám bliknutím zdravit až jej potkám.Jen mi trošku pokazilo radost,že jsem jasně napsal ,že čištění klapky je domluveno v ceně čipu a nikdo se neozval až ten skoro poslední.P.Janda na to zapomněl a mě to nenapadlo,že to platíte.Když jsem mu to připomněl tak se omlouval.Doprčic proč jste nepřišli za mnou a neřvali proč je to tak blbě domluvené?Mohli jste to mít někteří o 500 levnější.Ale jinak jsem poznal fajn lidi a jsem rád,že všechno klaplo. :)

Ty woe, to je vydrb :wallbash: já o tom věděl, ale myslel jsem, že at to čistí, nebo ne, tak cena je jednotná :feve:

Jinač ještě jednou díkes za zorganizování -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem je nekde mezi RJ, budikama a imo .. fakt nemam poneti kde, vim kam strcit klic a kam se lije olej .... :wacko: stare budiky by mozna pomohly, ale ja je prehodit neumim, nevim jestli to Janda bezne dela a jeslti by se mu "chtelo" a doma zadne nemam

Editováno: , autor: Cagman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...