Přejít na obsah

hromadný chiptuning


Josef Novák

Doporučené příspěvky

problem je nekde mezi RJ, budikama a imo .. fakt nemam poneti kde, vim kam strcit klic a kam se lije olej .... :wacko: stare budiky by mozna pomohly, ale ja je prehodit neumim, nevim jestli to Janda bezne dela a jeslti by se mu "chtelo" a doma zadne nemam

Volal jsi tomu Honzovi72?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cagmane,až tu do Ostravy přijedete,podívejte se jestli se ještě v servisu kde jsme to dělali svití a u zdi u vjezdu stojí červený golf,tak u brány zatrubte a syn pana Staňka vás pustí do servisu ať to neděláte venku potmě na ulici.Je to domluveno.

super .. diky moc, zatim jsem porad doma .. a cimbu ani nejede tim subaru :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cimbu je borec !!! lol lol sice jsem se vratil domu pred par minutami, ale svym chipnutym autem, ve kterem porad funguje maxidot.

Pravda, p. Janda mi vymenil celou RJ, a mou si nechal ... ted jeste prejezd do Brna a sup do hokny

jinak vyjedz z Prerova do Ovy v 12.00 a z Ovy zpet domu cca ve 3 rano. Kazda cesta asi 1h20m

A jede to jak sfinaaaaa !!!!

Vsem moc dekuju, hlavne p. Stankovi, ze jsme meli moznost vyuzit v noci garaze a kamikadzemu za rychlou organizaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...