Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Já sedím bud v kanceláři a nebo v autě a potřebuju pohyb jako prase drbání.Snažím se chodit třikrát týdně ale je fakt že když jsem měl problémy s ramenem(ještě je trochu mám) tak jsem musel jen protahovat.

Storm: cvičíš celé tělo a nebo to máš rozdělené na partie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja uz cvicim asi 3rokem a kdyz jsem zacinal, tak jsem to strasne zraal, uplne zavisly jsem byl a chodil jsem 4x tydne s kamosem, ktery tomu opravdu hodne rozumnel. Postupem casu ta euforie vyprchala a omezil jsem to na 3x tydne. To bylo asi po roce, kdyz uz jsem mel nejakej ten zaklad. ted chodim teda 3x tydne a chodim taky s kamaradem. Teda tedka spolu asi 4mesice chodit nebudem, leti do USA, ale pak zase ano. A k tomu sparing partnerovi. Souhlasim s Romanem i se Stormem. Oboji ma neco do sebe. Jsou dny, kdy s kamosem ve fitku prokecam vic nez zacvicim, ale nekdy je to i naopak, dame si obadva do tela a skvele si dopomuzem treba na tom benchi. Kdyz jdu sam, tak me to bud nebavi a nudim se a nemuzu zvedat velky vahy nebo mam naopak naladu a dam si poradne do tela, ale nemam dopomoc, takze je to takove, ze si netroufnu na vetsi vahu. Jinak cviceni beru jako skvele odreagovani a aspon se dostanu nekam mezi lidi a holky :prc:lol . Navic mi dela dobre, kdyz mi lidi rikaji, ze mam hezke telo :p . tak sup sem s nazorama at se to tu rozjedee :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sedím bud v kanceláři a nebo v autě a potřebuju pohyb jako prase drbání.Snažím se chodit třikrát týdně ale je fakt že když jsem měl problémy s ramenem(ještě je trochu mám) tak jsem musel jen protahovat.

Storm: cvičíš celé tělo a nebo to máš rozdělené na partie?

Mám to rozdělené. Vypadá to že máme stejný problém Romčo. Před rokem jsem si narval úpon na ramenu a od té doby se mi to vrací jak bumerang, takže někdy ani nemůžu na 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já necvičím nějak pravidelně ale před 22 lety jsem to bral vážně,někdy až moc. Vzhledem k tomu sportu jsem musel a jel jsem 5x týdně 1,5 hodiny. Teď tak 3-4x týdně ale jen od března do října. Pak je pohodička. Jak říká Houmik je to alchimie hodně trpělivosti a bolesti. :palec2:

Editováno: , autor: Rosťa19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi jsou ti frajeri, co uz se po 2 tydnech ptaji, co maji brat, aby jim narostly svaly :smich: Koupi si pixlu Nitrixu a za dalsi tyden konci :smich:

Romario: je to obrovska veda :) da se cvicit opravdu ruzne. Mne minuly leto trener napsal svalovy trenink a za 3 tydny jsem s nim musel skoncit, protoze jsem zacal strasne rychle nabirat svaly, ale malo jsem se tvaroval, takze jsem byl jak lednicka... kazdy si musi vyzkouset, co mu sedne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, neni to o vahach, ja jsem treba nikdy nejel bench vic jak 95kg... ale ja ho jezdim fakt poctive, az na kozy, uplne dolu...ale ja jsem porad malej kluk, mozna se nekdy pres 100ku dostanu :prc:

Ale zase nekdy je fajn, si dat poradne vahy, jednou za cas, a vyzkouset o kolik clovek ziskal vesti silu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...