Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Romario: ja jsem zacal kvuli treninkum s hokejem, zacal jsem dost brzo, nekdy mezi 14-15i. Mel jsem mezi tim nejaky prestavky a ted posledni 3 roky zase naplno. Mel jsem napsany treninky od trenera, zalezi, co po nem zrovna chci. Chodim do dvou ruznych posiloven, v kazdy cvicim jiny casti tela. Minuly leto jsme s brachou meli napsany ten svalovy trenink, to byl mazec. Mel jsem to i s trenerem a jednou jsem dostal pri cviceni takovy ten zachvat, ani nevim, jak se tomu rika... Nikomu nepreju lol Na tohle tema bych tady mohl psat az do rana, se musim krotit taky.

Ted mam pred koncem cely skoly, za 2 tydny mam konec semestru, takze jsem tyden nebyl cvicit. Ale jinak 4x tydne.

Editováno: , autor: houmik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romario: ja jsem zacal kvuli treninkum s hokejem, zacal jsem dost brzo, nekdy mezi 14-15i. Mel jsem mezi tim nejaky prestavky a ted posledni 3 roky zase naplno. Mel jsem napsany treninky od trenera, zalezi, co po nem zrovna chci. Chodim do dvou ruznych posiloven, v kazdy cvicim jiny casti tela. Minuly leto jsme s brachou meli napsany ten svalovy trenink, to byl mazec. Mel jsem to i s trenerem a jednou jsem dostal pri cviceni takovy ten zachvat, ani nevim, jak se tomu rika... Nikomu nepreju lol Na tohle tema bych tady mohl psat az do rana, se musim krotit taky.

Ty si Houmi fakt posiloval ve 14 ti ?? Si děláš prdel ne ?? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ŕosto: nohy dřu jako bejk ale moc mě nejdou.Prej se někde píše že když člověk má krk,paži a lýtko nastejno takže je souměrnej...zkoušeli jste to???

To je pravda,říká se to ale.... Já taky na nohy ser... ty mě vždycky unesou a nakopat někomu prdel taky dokážou, tak proč? Budou ještě ve stáří moc potžeba. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim, taky jsem pak uz moc nevyrost ;) meli jsme napsany kruhovy treninky, zadny tezky vahy. Ale i tak, mas pravdu, nemelo by se to...

Tak to že nejsi vysokej tím nebude ale klouby se vyvíjejí a dost trpí v těch letech. Já jsem mladýmu zakázal cvičit na mašinách až od 18 ti. Jen svojí váhu_ kliky dřepy atd. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a je tu někdo z té druhé strany co se rozhodl jen se sebou trošku něco dělat a zhodit pár kg ?

já se jednoho hezkého silvestrovského večera 2008 s kamarádem hecnul že to rok vydržím, leden byl krutej a hovno z toho, ale najel jsem, maximální úprava jídelníčku, pohyb 7dni v týdnu když to jde, jelikož jsem začal v zimě tak hodně lyžování, do toho klasické posilování jednoručkama, kliky, lavice, sedy lehy atd,

vzalo mě to natolik, že si všichni kolem mě klepou na čelo a já si pořídil po X letech nové horské kolo a ted v tom luxusním počasí si to užívám, na léto se těším na tenis, ted jen squash.

No a prozatímní výsledek je, že ze 118kg (1.1.2009) jsem dneska na 99kg, mám radost jak svina, co mě sere že absolutně všechny hadry mám veliký, tak furt jezdím si něco kupovat, no je to komedie, ale po těch letech nic nedělání mě to hodně baví.

Každopádně fakt že jsem tomu podřídil spoustu času a hlavně v mém podání omezil přisun piva a Tullamore :(

no co už, snad ten rok přežiju (chci), to co mělo být výsledek, mě dělí 1kg ale chci ještě dál, snad to půjde :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...