Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Badys: klobouk dolů.Vážim si takových lidi co se nevzdávaji a makaji na sobě.Mezi náma je to z 60% o životosprávě a o jidle.Znám spoustu lidi co jsou pohodlny a nemaji zájem shodit nějaké to kilo navic což je smutny.U chlapu mě to moc nevadi ale když žena neboli holka ve 20 letech váží 80kg a nedělá se sebou nic...nemám pak slov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Badys: klobouk dolů.Vážim si takových lidi co se nevzdávaji a makaji na sobě.Mezi náma je to z 60% o životosprávě a o jidle.Znám spoustu lidi co jsou pohodlny a nemaji zájem shodit nějaké to kilo navic což je smutny.U chlapu mě to moc nevadi ale když žena neboli holka ve 20 letech váží 80kg a nedělá se sebou nic...nemám pak slov.

Já jsem taky jako prase viď Romane? Břicho jak kráva ale prostě už ten metabolismus tu není a nechci se omezovat na jídle a pivě. To teda fakt NE. -_-

Editováno: , autor: Rosťa19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi to sooo svale teda...... no vy svaly a ja caary :smich: :smich: :smich: no romco zivotosprava je dost dulezitaaa,ale zjistil jsem jak jdu na jedno obcerstveni do mekdonalada je to aaamen.... zitra opet vyrazim na kolo obcas dam sedy lehy,dneska byla behacka ... takze neco malo delam ale ne a ne ty speky na brichu shodit :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Romane,myslim,ze jsi zalozil pekny tema...Teda aspon me se libi.. :)

A abych taky neco prisadil....

Taky chodim cvicit,tak 2-3x tydne..Drive i 4 treninky tydne,ale to byly trosku jiny casy..Nejak jsem si na to zvykl a bavi me to..Nedokazu bez toho byt a chci nejak vypadat.

Co se tyce techniky,mate pravdu,je to hrozna alchymie a podle myho je to zaklad. Reci stylu 'tahej jak tahej', s tema urcite nesouhlasim..Navic kdyz clovek zveda nejaky vahy..

Kdyz clovek prijde do posilovny a chce,aby to k necemu bylo je STRASNE dulezity,aby mel techniku a tu nasledne vypilovaval od nizsich vah a postupne pridaval,jinak je to o pruser..

Ja osobne jsem zvyklej tahat vahy a bez tech podle myho neni ani poradnej trening..Je sice fakt,ze se to mozna ve stari nekde ukaze,ale holt tak to mam..A zatim mi to nikdo nevymluvi...

A jak jste mluvili o Benchi a "magicky" 100kg hranici...Z vlastni zkusenosti vim,ze se pres tuhle vahu nedostane tak 50% lidi,co cvici...a pres 150kg dalsich 50% z nich...Ja se naucil za ta leta co cvicim,ze se da natrenovat strasne moc,kolikrat to,co by do sebe clovek opravdu nerekl..

Taky dneska malokdo vi,nebo to dela,ze by cvicil cely telo..je spousta tech,co honej hlavne ruce a hrudnik,ale treba ani nebencujou spravne a na nohy kaslou uplne..Pritom nevi,ze v nohach je obrovksej stimul pro rust celyho tela..Navic je treba cvicit vsechno a jedno souvisi s druhym a pokud se tak nedeje,telo vzdy nekde trpi.....

No,nejak jsem se rozjel..Necham taky neco na pozdejsi diskusi... :)

Jo a Badyno, :palec2: pekne,drzim palce,at Ti to vydrzi!!Tohle se ceni!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martyp: děkuju moc za Tvou reakci.Kluci z OII už mi to pochválili po skypu že by to téma mohlo mít "budoucnost".

Já řikám něco podobného...do fitka přijde hodně lidiček ale málo kdo vydrží...každý myslí že zvedne čínku a zitra bude mít svaly jako Arnold.Je to prostě běh na dlouhou trat a dlouhodobá záležitost...ale když to má vymakáno poctivě tak i když tři měsice necvičí tak mu to nespadne...maximálně klesne ve fitku na váhách ale je to otázka 14 dnů...tělo je zázračnej tvor které se dokáže rychle zregenerovat a dát se dokupy.

Doufám že bude vic lidiček co sem napíšou.

Jinak Badys: musel jsem to Tvoje povidání číst třikrát! :palec2: Fakt super přístup.Držím palce chlape! Vydrž to!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče Martyp povídej mým nohám po těžkých dřepech, že je to základ a že příště musí znova :t

Jj je to mazec... :) ale je to hec a motor,co cloveka zene kupredu..Maxima,nebo tezke serie po 2-3 opakovanich,to je neco.... :)

Jestli to nebude zvykem z Liftu.. :)

Romane,nemas za co..Myslim,ze tohle tema ma budoucnost.. ;) Jo a na nohy,je zaklad drep..Ale ne nejakej mrzak,ale poradnej hlubokej drep..A mrtvej tah tomu jeste pomuze.. ;)

Michal K.: Michale,jak rikaj kluci..Zaklad dobrej,ale jestli chces mit silu,chce to nabrat-jist...Hooodne jist.. :) I kdyz fakt je ten,ze nekdo kdo chce nabrat ma bohuzel takovej metabolismus,ze mu to spaluje az moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaa silu maam, to bych nerek, ze ne, ale proste jak rika Roman, nemuzu se obalit. Spaluje mi to dost rychle no. Merim asi 176cm a vazim 75kg. Chtel bych tech 80. Je pravda, ze nohy jsem vzdal, ty mam proste hubene od narozeni a nechcou pribrat, cvicil jsem je dva roky a zadny vysledek skoro :( . asi zacnu zase, ale desne me nebavi, ikdyz vim, ze kdo necvici hohy=neroste. Ale sam se k tomu nedokopu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...