Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Jaa silu maam, to bych nerek, ze ne, ale proste jak rika Roman, nemuzu se obalit. Spaluje mi to dost rychle no. Merim asi 176cm a vazim 75kg. Chtel bych tech 80. Je pravda, ze nohy jsem vzdal, ty mam proste hubene od narozeni a nechcou pribrat, cvicil jsem je dva roky a zadny vysledek skoro :( . asi zacnu zase, ale desne me nebavi, ikdyz vim, ze kdo necvici hohy=neroste. Ale sam se k tomu nedokopu :smich:

Hele,sila muze byt vzdycky jeste vetsi... ;):) tak zkus nejaky sacharidaky,abys pribral..Ale chce to hodne bilkovin,ale to urcite vis...

taky se zkus hecnout k tem noham,to myslim hodne zabere..Ale vim,co myslis tim,ze Te nebavi.. Me zase nebavi bricho.. :( ac vim,ze je hodne dulezite....

Ja jsem vysokej cca jak ty,mozna mam 2cm k dobru :) pred nakejma necelejma ctyrma rokama sem vazil to samy..A konkretne dneska,kdyz jsem se vazil na me bliklo 89,1.. :) Z cehoz mam radost... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvaroh na noc??? Ty jsi blázen :smich:

Proc?Ten je na noc idelani...Jak pise Miles,mas zaplacly zaludek,coz je rano prijemny,ze nemam hlad,to nesnasim..

Ale hlavne...Jako jenda z mala prirodnich bilkovin obsahuje kasein..Navic ho travis prubezne celou noc,dlouho a telo ma po tu dobu stale prisun bilkovin.. ;)

Miles: Jj jist ho,je trochu krec..I kdyz ja to resim s trochou mlika,nebo vody a malicko kakaa a rozmixovat a vypit...Nebo se da snist s marmeladou,nebo jablkem...Ale to jablko neni na noc moc ideal kvuli cukrum...Nejvetsi mazec je tvaroh jen rozmixovat s vodou..To je trochu masakr... :) ale nejrychlejsi zpusob,jak do sebe dostat cistou bilkovinu,temer..

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy normálně jste mi skazily chuť...otevřel jsem si brambůrky, pročítám pročítam a pohlo se ve mne svědomí...no jdu si dát radši tvaroh :smich: Jináč taky nějakej ten rok cvičím - výbornej koníček a hlavně odreagování....jen je to strašně nevděčný, rok poctivýho cvičení, pak měsíc pauza a forma je ta tam :aggressive:

PS: vaha není vůbec důležitá...každej má jinou tělesnou stavbu, proto každej může při stejný víšce a váze vypadat naprosto jinak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kibi: čáu!!! Tys mě rozesmál!!! :palec2: Ty taky pracuješ u PČR vid?

Taky?...mi neřikej že jsi kolega? ;)

Jináč já piju tvaroh s mlíkem a kakem už asi 4roky pravidelně před spaním...a asi sem zvrhlej protože mi to i chutná :) A jako sachariďák mixuju piškoty s mlíkem :palec2: když házíte míry tak já 182/92 - čistě živočišný hmoty lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pripraveno ke konzumaci.. :)

Jinak Kibi mas svym zpusobem pravdu,ale nejaky obrazek to urcite udela..Taky samo zalezi,jestli mas tu vahu ve hmote,nebo tuku.. ;)

Naaaahodou,tvaroh a Cottage...Od ty doby,co je delaji s ovocnyma prichutema..idealni svaciny bejem dne...

post-1427-1238708986_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...