Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

dneska bylo venku parádně, takže 40minut běh.

Romane, já v sobotu vyrazil s kámošem na kola, 64km, 4hodiny v sedle, ale turistický trasy a docela slušnej brutál, jsme přijeli uplně vyřízený. jsem byl tak nabuzenej, že jsem ani celou noc nespal a v neděli si musel dát relax pauzu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v tom dusnu jsem si dal hodinku fitko, 1,5l flaška vody skoro nestačila :) Ze mně lilo jak blázen....

Si budu muset ten trénink nějak rozdělit, cvičím toho asi moc najednou, ke konci jsem úplně hotovej. Ale mám strach, že cvičení jednou týdně na určitou část je málo... Máte někdo zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.T. kolikrát je procházka v přírodě to nejlepší - protože nejen že se hejbeš, ale hlavně "čistíš" hlavu :palec2:

Roman: hodně pít a nějaký to Céčko do těla a bude líp ;)

No ona to nebyla jen prochazka ;) 11km za hodku a ctvrt neni bezne vychazkove tempo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, co byste rekli tomu, kdyby se v OSTATNI DISKUZI udelala vedle Lamparny, VIDEA atp sekce SPORT, kam bysme presunuli temata jako je FITKO, bikovani atp ? Bylo by to pak pekne pohromade a clovek by to nemusel hledat v jednotlivych sekcich fora. Jen to jen prvotni napad, tak se chci zeptat, co byste tomu rikali. Dik MichalF
Michale: co by se změnilo? Co by to přineslo to přesunout jinam? že by tam mohlo vic lidi? :help:

Myslim že to vlákno je docela navštěvované a nechtěl bych to měnit ale přizpůsobim se.Roman.

Roman : no jednodussi na orientaci pro lidi kteri neprolejzaj cele forum. Kdo vedel, ze v sekci Fabia I - Ostatni je neco o kolech ? Nebo, ze v hospode je neco o fitku ?

Jinak je to jen a jen navrh a tak proto se ptam na ohlasy co si o tom kdo mysli ;)

Romane Michal to myslí dobře....nám už to ani nepříjde, ale když to tu navštíví nováček, trvá než zjistí že v sekci Fabia/ ostatní je téma kola, tady fitko....asi by nebylo od věci dát to jak píše - tak je každýmu jasný, že je to "SPORT"...a myslím že nikomu z nás nebude vadit "přeběhnout" do jiný sekce a přispět tam ;)

- já jsem pro, ať se sportovní témata dají pod jednu sekci a je v tom pořádek :palec2:

Tak fajn.Nebráním se tomu :palec2:

Jestli Vas moho poprosit o nejake vyjadreni se : http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...p;#entry1180693

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci svalnati, cetl jsem ze testoviny obsahuji bilkoviny a tedy si je davat k veceri, aby pri hubnuti neodchazely svaly...ale jak se tak divam na testoviny, co mame doma, tak 10-15% je bilkovin a 60-75% sacharidu.....je neco spatne? Sacharidy spise doporucuji jest rano ci na poledne. Kupuji spatne testoviny nebo je chyba nekde jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...