Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Sacharidak jsem taky bral, ale ne vzdy pomohl. Ja mam takove narazove vlny pribirani. Proste treba zacnu z niceho nic pribirat a naberu treba 3-4kg. tak se tesim na dalsi narazovou vlnu.. Tvaroj jsem papkal, jak jsem zacinal, ale cistej a obcas jsem si do nej nasypal aspon piskoty. Pak se mi v puse delal takovy knedl, ze jsem z toho malem uz blil, takze uz ho nepapkam :smich::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvic mě sere že když zhubneš na břiše tak shodiš i ruce včetně koz což je na pikaču!

JJ to mas pravdu..jakmile to jde dolu,jde vsechno...Tuk a voda jsou rozprostreny vsude...To je jako u zensky,zhubne a splasknou ji prza.. :( Teda nekdy se povede,ze ne,ale to malo kdy.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám člověka co jí(žere) opravdu všechno a v kteroukoliv hodinu dělali jsme hokusy pokusy a furt nemohl přibrat, furt vypadal jak věšák na kabát ramínka a nic, prostě občas je to v genech , já saze projdu okolo masny a musím povolit pásek, každej to má jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane: i geny se daji očurát.Já jsem v rodině "nejtlustší"...jak jsem psal ...měl jsem 47 kg a kdybych nezačal dělat sport tak mám jako můj brácha 64kg...prostě my jsme všichni v rodině hubeny.Je to o té vytrvalosti a cíli.Mít ho před očima a jit hlava nehlava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky znám lidi, který můžou kdykoliv "vyžírat" lednici a ani deka navíc....pak jak píšeš ty Milne, koukneš na párek a kg je tu...a nejlepší jsou (a pár jich vážně znám) ty, co kouknou na čínku a naroste jim bicák...hulý, chlastaj a vypadaj jak reklama na kulturistiku - a někdo dře jk bejk, drží životosprávu a "kde nic, tu nic"

Romane: máš recht, je to vše o vůly - jen to maj tyhle "typy" lidí o moc těžší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, fitko je hodne o psychice,celkove..O motivaci,odhodlani nasledne o vytrvalosti,ktera musi opravdu byt,protoze svaly a sila nerostou kazdym dnem,ale s dobou,ktera je fakt nekdy uz otravna... :( Clovek si musi srovnat priority co chce,jestli byt vsekanej,slachovitejsi,ale vykreslenej,nebo mit silu,hodne velkou a tahat velky vahy-tam ale o nejaky vysekanosti nemuze byt rec,tam je clovek vzdy trochu "zalitej"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím ale zase nechápu ty co to "žerou" a moc...je to někdy k smichu :smich: Třeba mě vyprávěla kámoška jak chodila s kulturistou a ten jenom cvičil a byl šíleně vypatlanej...zajimalo ho jenom to jeho tělo a dokonce myslel na jidlo i při sexu...prej si to šli spolu rozdat v posteli a on během milování šel a udělal si nějakej ten nápoj.Chápete to? To už je extrém a všechno to chce dělat s rozumem...co je moc to je moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nez jsem si zpusobil atrozu ramene ve svych 29 letech, chodil jsem minimalne 3x tydne, jeden cas i 4x a 3x na squash, prokladal jsem to 1x tydne spinnem, to se po narozeni ditete prestavalo stihat, jelikoz jsem chtel byt prevazne doma ve svych volnych chvilich... Cvicil jsem cele telo, ne jen nejakou cast...

PO - kozy, zada

ST - biceps, triceps

PA - nohy, ramena

Bench me nikdy moc nebral, nejvice jsem cvicil s 90ti kg, ale ne serie, spise jen zkjouska ja nevim 5 ti zdvihu, serie se 75 - 80 kg. Co se tyce nohou, jak rika Martin, nejlepsi na haxny je poctivej drep a nejlepe s benchovou cinkou 70kg za krke, garantuji vytecny vysledek a 2 dny nemoznost se dojit vys*at, jelikoz ta poza pri sedani je NEPRIJEMNA, to same zdvihani z misy :D

Nyni mam rameno totalne v p*ci, takze tloustnu, tloustnu a tloustnu

Cviceni zdar, ale nema cenu sve telo premahat, jiz takovouto kravinu delat nebudu, zda se postesti a jeste si zacvicim!! ;)

Velky zaklad je strava, asi uz to tu padlo! 200g bilkovin denni limit a pak se vazne trochu deje, ale je to beh na dlouhou, velmi dlouhou, mozna celozivotni trat. Ja cvicim asi od 17ti, ne porad, vynechaval jsem treba nejaky mesic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane: tomu věřím, já mám nejvíc kamarádů u pohotovostní a taky spousta výbornejch kluků - malinko "zabijáků" :)

Martyp: máš pravdu, nejde být všecko najednou...spousta lidí se snaží nabrat a zároveň "vyrýsovat" což je blbost jak bejk ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udelam ti doma fotku pokud se to povede, jak to mam v poradku... Drat mi leze z ramene ven a cumi spicatej pres kuzi asi tak cm do vysky, reze, boli, picha, proste jsem velmi unavenej uz z toho... Jeste mi to ani nevyndali a ty by jsi chtel, abych uz BBCckoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nechápu lidi co to moc žerou...já cvičím protože mne to baví a dělá mi radost každej pokrok, ale rozhodně nemíním pro cvičení žít a vidět v tom smysl života.

Davon: nic se nemá přehánět, já hrál téměř pět let závodně floorball = zničený záda, těžká skolioza..pak jsem dva roky jezdil MTB = kolena v háji...při svý výšce jsem vážil 66kg a řel jsem si dost,,,začal jsem s rozumem cvičit, zhruba obden trenink a sem tam jsem to proložil plaváním, po roce jsem zvládl napravit záda a ťuk ťuk, kolena taky nezlobý :palec2:

- co plavání, zvládá to rameno?...bývá to nejlepší forma rehabilitace a i výbornej způsob protáhnutí celýho těla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rome,to co pises,je hodne velem extrem myslim...to zalezi na lidech..Ja mam par kamosu kulturistu a to sou celkem normalni kluci a je s nima i celkem prdel,zajde se na pivko a tak..Normalni lidi,jen je to bavi a chteji vypadat..

Davone,to je jasny,ze s rodinou se clovek omezi...Teda aspon ja si to myslim..A co se tyce drepu,ani zadnej jinej neznam,nez takovej,jak popisujes... :) Ale to bohuzel nemuze rict kazdy..Jinak popis poctivych drepu jsi zvladl presne.. :)

Bilkoviny..Idelane 2-3g na kg telesne vahy..A muze samozrejme byt i vic,to neni vubec na skodu.. ;)

A ramena jsou svine..Strasne slozitej kloub,to je to nejhorsi..to jak se zacne srat... :(

Jeden drepik pro ilustraci....V roce 2006...

post-1427-1238710871_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...