Přejít na obsah

Sedačky z OI nebo z Golf IV


Jayzeelo

Doporučené příspěvky

Nazdar všichni,

mám na Vás dotaz co byste mi doporučili. Mám OI z roku 2004, koupil jsem ji z Itálie a měl to předemnou asi 130 kg italský "mafián". Boční vedení sedáku je klasicky zlomené z nastupování a vystupování a sedačka je trochu propadlá. Mám možnost mít nové komplety sedaček z Golfu IV, takové ty semišové a tak se Vás ptám zda má někdo zkušenosti zda vydrží víc, zda jsou pohodlnější, lepší atd. Prostě co mi doporučíte. Opticky ty z Golfu mi pripadají pohodlnější a kvalitnější, ale je to jen dle vzhledu. Všem díky za radu a pomoc... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar všichni,

mám na Vás dotaz co byste mi doporučili. Mám OI z roku 2004, koupil jsem ji z Itálie a měl to předemnou asi 130 kg italský "mafián". Boční vedení sedáku je klasicky zlomené z nastupování a vystupování a sedačka je trochu propadlá. Mám možnost mít nové komplety sedaček z Golfu IV, takové ty semišové a tak se Vás ptám zda má někdo zkušenosti zda vydrží víc, zda jsou pohodlnější, lepší atd. Prostě co mi doporučíte. Opticky ty z Golfu mi pripadají pohodlnější a kvalitnější, ale je to jen dle vzhledu. Všem díky za radu a pomoc... :)

Ahoj,nedávno jsem řešil stejný problem a dopadlo to následovně.Koupil jsem starší spolujezdcovu,obě rozmontoval a rozčalounil,ze spolujezdcovi použil neprosezené molitany a očalounil a smontoval zpět a sedačka je jak nová.Ještě jde o to,v jakém stavu máš látku na opěradle a jestli tam máš Air Bag.Pokud ano,látku musíš použít z tvého původního opěradla a molitan jde vyměnit,ale musíš do něj z boku vyříznout otvor na Air Bag a to co vyřízneš,musíš zpět vlepit na druhou stranu a u spodků je to jedno,jestli je to pravý nebo levý.Trochu zdlouhavý,ale snad jsem to popsal srozumitelně.Jinak samozřejmě z GIV jsou pohodlnější,ale jaká cena,co potah zadních sedadel???S tím přečalouněním budeš mít vše origo jak má být a jestli nevážíš víc než Ital,tak ti to vydrží stejně,jako když koupíš novou.Tak zatím ahoj,čalounění ZDAR a zbytečně neutrácej!!!Kajak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zkušenost je taková, že sedačky Golf/Leon jsou méně náchylné k prosezení a lépe se mi v nich sedí. Po 170tkm. jsem měnil, protože se v origo seslích už nedalo sedět (200cm/100kg) a dal jsem starší z Leona a po 70tkm jsou naprosto OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...