Přejít na obsah

vzduchové filtry


Doporučené příspěvky

Mám F1 1.9 TDI, má tu někdo zkušenosti s bavlněným (sportovním) vzduchovým filtrem K§N? vyčetl jsem, že někomu to vyhovuje a někomu odchází váha vzduchu!? Co je na tom pravdy? Četl jsem mnoho recenzí na bavlěné filtry a celkem ho chválí, jen by mě zajímala realita než teorie...nejde mi o žadný sportovní zvuk, který to děla stejně jen benzínových motorech, ale vlastnosti...Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohled čistě ekonomický: Bavlněný filtr / vložka stojí okolo 2.000,- Kč. Papírová asi dvě kila. Myslím, že dřív to auto prodáš/rozstřelíš/sešrotuješ, než 10x vyměníš papírovou vložku.

A taky jsem slyšel, že bavlněný filltr přidává navíc do předovky ještě jeden kvalt, takže třeba 1.2 HTP red font poté dosahuje rychlosti 232,6 km/h ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes jsem si tento bavlněný filtr pořídil...vlastnosti na jízdu v podstatě neznatelné...možná rychlejší akcelerace,ale to je efekt v podvědomí, abych si nemyslel, že jsem vyhodil 1500 za filtr...měl jsem možnost tento koupit z původních 2200 Kč za 1500 Kč jako nový tak jsem do toho šel...uvidím tedy časem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem měl vložku KN ve fabii 1,2 47kw po čipu, a v pohodě zvláště za vlchkého počasí a deště auto jelo pěkně. Ale nyní co mám octavii 1,9 tdi tak tam bych si takový filtr nedovolil dáti. Kvůli té váze vzduchu , používám papírový orig. a měním ho každý rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám, každy na to má svůj názor, já zatím nezastávám ani jeden, protože jsem ve stádiu zkoušení, ale zatím to vidim pozitivně...uvidim časem co ta váha vzduchu. setkal jsem se i s realitou, dokonce tady na foru sem se to dočetl, že s tímto KN filtrem v naftě nalítali přes 70 tis a zatím žádná závada co by měla za vinu právě bavlněná vložka :palec2: Zatím spokojenost, pokud to nebude dělat dobrotu a bude to zlobi, samozřejmě že se podle toho zařídím :) nejsem "tuner", ale zkusit se má všechno lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...