Přejít na obsah

24.4-25.4.09 Tuning Motor Party X. ve Vyškově ?


Doporučené příspěvky

Já budu na místě cca v 17:00, ale jeden nikdy neví, jestli nebude třeba někde zácpa, nebo uzavírka. Já tam zkusím zítra zavolat jestli by šlo, aby jsme tam dostali fleka pro škodahome. A co si dát srazík na čerpací stanice Slovnaft je naproti letišti na dálnici http://www.mapy.cz/#x=139124128@y=13323584...42917_149882753

Editováno: , autor: FackXxX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vyjizdim z brna asi kolem 15,00 hod v patek tak nejak popiste misto kde se bude stat sejde se nas tam snad haba kuk (Hafomegamoc)

co maš za auto?? postavime to vedle sebe ty, já a FackXxX roztáhnem se a bude to .bereš stan nebo budeš chrapat v autě ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co maš za auto?? postavime to vedle sebe ty, já a FackXxX roztáhnem se a bude to .bereš stan nebo budeš chrapat v autě ??

Ja mam cernou Oktu na kolech MAM8. no jedu s kamosem a asi bude brat stan takze nevim kde se bude spat lip uvidime. 776 51 57 50 tot moje phone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mam cernou oktu :D se pozname, mam vzadu nalepky skodahome a octavia club a dieselpower... a mam to polozeny na zemi na MIM platin P43 black

no urco se pozname ja mam vzadu zatim jen nalepku Octaviaclub a snad mi do te doby od vitta prijde i skodahome. A este mozna na dverich budu mit nelepeny takovy megneticky ksichtiky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je superr,to se neprehliidneme..kazdopadne tam hlidejte fgleky..fackxxx me ted psal sms ze tam bude volat a delat rezervaci pro nas klubaakyyy

Tak to by bylo gooooooood kdyby nam tam aspon na zacatek podrzely fleky a pak se nejak postupne roztahneme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...