Přejít na obsah

Bouchání PP kola


jameson01

Doporučené příspěvky

Edit: Dneska jsem ještě zjistil, že pokud mám vytočenej volant doleva a couvám, tak tam občasně něco křupne.

To krupnuti s vytocenym volantem ,by mohl delat kloub na poloose.

Stava se me presne to same. Pokud vytocim volant do leva, tak jak pri couvani tak i pri jizde do predu to od leveho predniho kola krupne. Spis je to jak rana kladivem do podvozku. Posledni dobou to zesiluje.

Prijde me, ze se to stava az pokud kola vytocim za urcitou mez. Pokud pri tom jeste prejedu nejaky ten obrubnik, tak to to krupne drive.

Rad bych tento problem nejak identifikoval, protoze v servisech kde jsem byl si s tim nevedeli rady, nebo spise to nechteli resit...

Jak pise "bruno128", mam se zamerit na kloub poloosy? Dival jsem se na nahradni dily a vydel jsem tam ze se prodavaji klouby leve, prave, vnitrni, vnejsi...

Nebo muzu ocekavat problemy jeste nekde jinde? Diky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zdravím.mam škoda Octavia I. Rok 1999. Teď se mi děje,že při brzdění,jako by spíš při dobrzdovani mi někde něco asi vzadu jakoby pravidelně bouchá. Dřív to dělalo jen při neutrálu,teď už pokaždé.jsem z toho nervní. Mechanik mi řekl že to nikdy neslyšel a že neví čím by to mohlo byt.zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tady jsou všichni na dovolené[emoji3]
Jinak se přidávám. Rozjedu se, přibrzdím(buch/tupý náraz), pustím brzdu(buch/tupý náraz), přibrzdím(buch/tupý náraz), pustím brzdu (buch/tupý náraz)..
Je to odněkud z podvozku. Myslel jsem povolené poloosy(nová spojka), ale nic jsem nenašel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...