Přejít na obsah

povinné ručení přes net, zkušenosti, poradna


perníkář

Doporučené příspěvky

Ahoj, uvažuji o přestupu a zrušení ručení u ČP a k přechodu k Hasičské vzájemné.... přes internet zní na kalkulace dost parádně. dosud platím u ČP ročně 6131,- bez pojištění čelního skla havarijního a s tou nejchudší asistenční službou.. u té Hasičské je to za 5732 ročně s pojištěním čelního skla a s lepší asistenční službou... máte někdo zkušenost s uzavíráním pojistek přes net?? co je třeba udělat u ČP abych mohl uzavřít smlouvu jinde??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pernikari, tady je muj osobni nazor jakozto i pojistovaciho agenta Allianz.

Ceny pres net jsou sice nekdy "hezci" nez kdyz si je sjednate pres obchodniho zastupce ci sami na pobocce nebo centrale, ALE pokud narazite na slusneho obchodaka, pak se o cenach da bavit a HLAVNE si platis sluzbu = nemusis nikde litat, jen zavolas a on vse zaridi, pomuze ti a poradi. Tohle nekdo nechape a pak (ne vzdy ovsem) doplaci a to pri plneni apod. Dalsi vec je ta, ze pokud uvazujes o kvalitni pojistce (ktera se nekdy zaplati) pak uvazuj o trech pojistovnach a to Ceska Pojistovna (domaci), Kooperativa(prvni zahranicni u nas) a Allianz. Protoze duvod, proc si clovek kupuje pojistku je SLUZBA a chce mit kvalitni a rychle plneni a to bohuzel u "radoby" pojistoven neni idealni (vyjimky potvrzuji pravidlo).

Tot muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem nějakej čas pojištěnej u ČPP (česká podnikatelská) a doposud žádnej problém (jednou už mi plnila a spokojenost). Jináč ročně platím (verze super plus limit plnění 100/100mil) na uvedené vozidlo v avataru 4530,-Kč. Přez net by mi ta moje verze pojištění vyšla na nějakejch 8500,-Kč :feve: = vždy sjednávat přez pojišťovacího agenta, spoustu věcí se dá vymyslet a ejhle je člověk na poloviční částce :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kibi: tak jestli ti ČPP něco zaplatlla tak buď moc rád :) dle mého názoru je to jedna s nejhorších pojišťoven, i když u POV to jako pojištěnému může být celkem jedno, pojištěný je, ale chudák poškozený...

jinak souhlasim se Zdenal C. lepší ty větší pojišťovny

taky pozor u sjednání po netu, někdy ta lepší cena platí třeba jen na rok, občas to má nějaké ale

ukončení pojistý smlouvy z tohoto důvodu bývá ke konci pojistnýho období a výpověď musí být písemně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pernikari, tady je muj osobni nazor jakozto i pojistovaciho agenta Allianz.

Ceny pres net jsou sice nekdy "hezci" nez kdyz si je sjednate pres obchodniho zastupce ci sami na pobocce nebo centrale, ALE pokud narazite na slusneho obchodaka, pak se o cenach da bavit a HLAVNE si platis sluzbu = nemusis nikde litat, jen zavolas a on vse zaridi, pomuze ti a poradi. Tohle nekdo nechape a pak (ne vzdy ovsem) doplaci a to pri plneni apod. Dalsi vec je ta, ze pokud uvazujes o kvalitni pojistce (ktera se nekdy zaplati) pak uvazuj o trech pojistovnach a to Ceska Pojistovna (domaci), Kooperativa(prvni zahranicni u nas) a Allianz. Protoze duvod, proc si clovek kupuje pojistku je SLUZBA a chce mit kvalitni a rychle plneni a to bohuzel u "radoby" pojistoven neni idealni (vyjimky potvrzuji pravidlo).

Tot muj nazor.

to je to.. když člověk neumí nevyzná se těžko si na pojišťovně nějak "dupne" aby dostal výhodnější a lepší služby třeba i za stejný peníz nebo možná o něco více, ale jde mi olepší služby..pokud se v tom vyznáš... rád bych uvítal pomoc jak se zachovat, jak pojišťovnu požádat .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis vyzkouset ochotu a sluzby pojistoven a pak si udelat obrazek sam. Kazdopadne se to ve finale projevi na plneni a to uz si pak lide rozmysli, kdyz maji cekat pul a vice roku na penize od pojistovny, kde meli tak skvele levne PR (i havarijni). A to je jedine co si prece platime sluzbu a kvalitni plneni.

Jinak co se tyce zruseni pojistek, ukonceni byva vetsinou (dano CNB) 6 tydnu pred vyrocim, coz jsou 2mesice pred koncem celeho roku trvani pojisteni. Ale jsou i jine rychlejsi moznosti.

A u dobreho obchodaka si dupat nemusis, on ti ty slevy dam sam ;)

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli mohu ict neco do pranice,tak mam pojistku u zdenala a max spokojenost a ta CENA :wub: :wub: jinak pokud to chces ukoncit tu pojistku u toho koho to ted mas tak jak pise zdena nejake vyroci atd... ale da se to zaridit i rychleji.me v pojistovne poslali do prd... stim ze to chci nahle zrusit,tak sjem se snimi pohadal a rekl ze to pujde i jinak.. :D baby rvaly at jim nic nerikma ze to je nezakonneee... udelal jsem smlouvu o prodeji vozu na nejaky jmeno,zaslal se zelenou kartou do prahy s dopisem co chci - preplatek zaslat na ucet,potvrzeni bonusu a bylo hotovo.trvalo vyrizeni cca 1.5mesiice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj,

potřeboval bych zrušit povinné ručení, které je sjednáno na dobu určitou od Directu. Jediná možnost připadá v úvahu a to změna vlastníka vozidla. Musím doložit kupní smlouvu. Projde mi pokud smlouvu sepíšu s někým známým jen jako doložení prodeje pro pojišťovnu? Auto neprodám, sepíšeme pouze cár papíru na základě kterého mi povinné ručení zruší. Jde mi o to, jestli to někdo zkoušel a jestli se v tom pojišťovna nebude šťourat. Už někdo z vás takový malý podvod vyzkoušel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

chlapi celkem by mě zajímalo z čeho žijí různé srovnávače, dle kterých máte mít povinné ručení levněji než při běžném sjednání? to ty weby dostávají nějaké provize? Vidí do toho někdo? dám příklad http://www.povinneruceni.top/ já jen, že dělám weby, tak mě to tak napadlo :D , omlouvám se jestli jsem off topic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...