Přejít na obsah

BRZDOVE TRMENY - BARVENI


Davon

Doporučené příspěvky

Dělám také po každé zimě. Stačí jakákoli trochu kvalitní syntetická barva, nanést na předem dobře očištěné a odmašťené kotouče (jen brzdiče -_- ) a bubny. I sjíždění Biokova na Makarské a sjezdy na brzdy z Alp, vše barva vydržela bez problémů (HR-bylo 38 ve stínu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj hammerite je dobre...delam to s nim po kazdy zime a parada...nestezuju si ;)

ale zaklad je ty bubny poradne ocistit ;)

Bauraku prosim te, mame stejnou barvu kary, ale ja si naprosto nevybavuji jakou to mas natrene, zda zelenou ci cervenou? Nebo snad uplne jinou? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davone,vždyť jsi se ptal v Mimoni a tam ti několik kluků řeklo to samý.

Co kdyby jsi jim věřil.Mimochodem v Mimoni byli největší kapacity clubu! :D

Carlosi, jasne ja si to uz vybavuju...ale nejak jsem zapomnel odpovedi kluku... :-))Kazdopadne ze tam byli nejvetsi kapacity si myslim take! :-)) jeste jednou diky za askokovo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapi, uveril jsem vam, koupil si Hammerite v OBI a udelal 2 vrstvy. Co myslite?

Ta barva, hodi se? Nevedel jsem zda mam vzit zeleny ci cerveny, preslapoval jsem tam u toho asi 20 minut, pak jsem popadl tento. Hodte kdyztak take sve fotky koles a brzdicu! :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj hammerite je dobre...delam to s nim po kazdy zime a parada...nestezuju si ;)

ale zaklad je ty bubny poradne ocistit ;)

Bauraku prosim te, mame stejnou barvu kary, ale ja si naprosto nevybavuji jakou to mas natrene, zda zelenou ci cervenou? Nebo snad uplne jinou? Diky

Ja jsem to delal stribrny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidíš Daníku ten hamerite je nejlepší já mám na brzdičích barvu se stejnými vlastnostmi jako hamerite ...máš to moc hezký ;)

Ja ti děkuji ;) Hensel, jak to vidis s temi zadnimi lampami Jiz brzy by meli dorazit Milotecove, tyto me budou volne... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davone,vždyť jsi se ptal v Mimoni a tam ti několik kluků řeklo to samý.

Co kdyby jsi jim věřil.Mimochodem v Mimoni byli největší kapacity clubu! :D

Carlosi, jasne ja si to uz vybavuju...ale nejak jsem zapomnel odpovedi kluku... :-))Kazdopadne ze tam byli nejvetsi kapacity si myslim take! :-)) jeste jednou diky za askokovo...

No málem si se tam zapoměl celej!! -_--_--_-:smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davone,vždyť jsi se ptal v Mimoni a tam ti několik kluků řeklo to samý.

Co kdyby jsi jim věřil.Mimochodem v Mimoni byli největší kapacity clubu! :D

Carlosi, jasne ja si to uz vybavuju...ale nejak jsem zapomnel odpovedi kluku... :-))Kazdopadne ze tam byli nejvetsi kapacity si myslim take! :-)) jeste jednou diky za askokovo...

No málem si se tam zapoměl celej!! -_--_--_-:smich::smich::smich:

Co mi to tu vykladas Robe, ja jsem dobre vedel kdy sednout do kary a vypadnout. Akorat nevim, byt tam svym autem, zda bych dojel OK :t-_--_- Ty jsi to zase cely malem zaspal viz. foto :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Davone ty brzdy sou pěkný ,jak si natíral ty přední??štětečkem a olepoval si to nějak?? :D

predni jsem delal malym steteckem a muzes to malinko oblepit ale neni to nutny ;)

Díkes taky se pokusím to natřít.Budu to dělat červenou ,bubny už mám natřený černou,no doufám že ty kotouče moc nezacákám :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...