Přejít na obsah

BRZDOVE TRMENY - BARVENI


Davon

Doporučené příspěvky

Octavinek : Tim alkytonem to mam natrene, dobrá barva :) Na fotce to mozna tak nevynikne,ale je vyrazna :palec2:

A jak top drží? Po ohlasu Doda, prý to není na horký kov? Jinak vypadá to pěkně díky za fotos....

Dodo: teplé to bude na Octuli to pěkně zavání když dojedu...hezky se to vypaluje za provozu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Já Alkyton používám na všechny podvozkový díly (nebo Hemer..), je to asi jedno, akorát u Alkytonu je psaný, že by měl vydržet i drobné nárazy od kamínků.

Co se barvy na brzdové třmeny týče, tak Alkyton i Hemer se taky dá použít na běžné ježdění, páčto brzdy tak neohřejete. To takhle párkrát půl hoďka na okruhu nebo nějakej slalom a máte to dole. Chce to barvu přímo na třmeny co vydrží vysoké teploty...třmeny maj klidně i 200°C :-)...vlastní zkušenost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Když už se tady bavíte o brzdových třemech a jejím barvení co říkat na brzdový třmen nalepit nalepku jak zde - 247984_1773724669610_1434114300_31498601_5693788_n.jpg

řekl bych že se to musí "seškvařit ne" ? Videl jsem to prave u jednoho kluka že to tak má tak me zajimá váš názor na to?

Editováno: , autor: Danniell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se barvy na brzdové třmeny týče, tak Alkyton i Hemer .... To takhle párkrát půl hoďka na okruhu nebo nějakej slalom a máte to dole. Chce to barvu přímo na třmeny co vydrží vysoké teploty...třmeny maj klidně i 200°C :-)...

Ale zas lehce poznáš když ti začne pribržďovat kolo. Nemusíš chodit a vohmatávat, ale jen koukneš, že je barva dole a už to řešíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Já chtěl na naši černou fábu oranžový kola ale to nějak neprošlo :angry:

Bílá už je prý docela přijatelná :rolleyes: Jinak tam mám nechat ty černý kola co tam jsou a vys**t se na to věčný skákání kolem autaJenže mě ta černá k černýmu autu nesedí.

Teď teda řeším už jenom tu barvu brzdič. Možná to skončí na bílejch kolech a bílejch brzdičích a černým nápisu FS III

Editováno: , autor: coffin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Co se týče Alkytonu tak je to dost podobná barva jako hammerite já jsem minulý týden koupil novinku od alkytonu je do 750°C a píšou na to že se tím dají natírat kamna a krby apod. takže nebude háklivá na čistý povrch prodejce který mi to prodával mi zároveň doporučil na odmaštění čistící spray na brzdy prej je to levnější a lepší než líh a nějakej perchlor. Mám natřeno tak doufám že vydrží:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...