Přejít na obsah

BRZDOVE TRMENY - BARVENI


Davon

Doporučené příspěvky

Jinak Davone ty brzdy sou pěkný ,jak si natíral ty přední??štětečkem a olepoval si to nějak?? :D

B) Prosim te Roberte, delal jsem to malirskou stetkou a oblepil jsem vse krome strechy! Ted vazne, byl to 10mm stetec a neni potreba oblepit nic. Jen bylo blby, ze proste byl jen jeden hever. 2 vrstvy jsou dostacujici, hodku schne jedna.

GOOD LUCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Davone ty brzdy sou pěkný ,jak si natíral ty přední??štětečkem a olepoval si to nějak?? :D

B) Prosim te Roberte, delal jsem to malirskou stetkou a oblepil jsem vse krome strechy! Ted vazne, byl to 10mm stetec a neni potreba oblepit nic. Jen bylo blby, ze proste byl jen jeden hever. 2 vrstvy jsou dostacujici, hodku schne jedna.

GOOD LUCK

Jo zkusím to nařít a je fakt že mít pojízdnej hever tak je to brnkačka... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrý auto tak modrá.

Co mám říkat já tmavá stříbr.metla v kombálu a co k ní. :huh:

já mám ke stříbrné,červený brzdiče.

asi do nich půjdu taky, ale jsem zvyklej na zelenou. Na filcce jsem měl všechno do zelena od p.obrysů k zadnímu neonu pod auto. No a barva vozu zel.metla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrý auto tak modrá.

Co mám říkat já tmavá stříbr.metla v kombálu a co k ní. :huh:

já mám ke stříbrné,červený brzdiče.

tak jsme meli na stribrny cerveny brzdice a nejdriv se me to mo libilo ale pak uz se mi to zdalo jak pest na oko tak jsme to dal do stribrny a to se mi libi asi nejvic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrý auto tak modrá.

Co mám říkat já tmavá stříbr.metla v kombálu a co k ní. :huh:

Zluta - Hammerite za 139kč v OBI 250ml a jeste ti 170ml zbyde! ;) Kdyztak http://www.commenda.cz/

Tak mám na mojí stříbrnou "potvoru" koupenou červenou barvu Alkyton - je to stejný jako Hammerite.Je to pěknější odstín červený než ten Hamrák.V neděli budu lakovat tak potom písnu jak sem to napatlal.. :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v cem je teda lepsi vysledek

jednotny nazor pls.

stetecek vs. spray

To máš uplně jedno,vždycky to musíš pořádně zakrýt aby se Ti barva nedostala tam kam nemá.

Jo jo, jestli rad strikas :t kup si spray... Pokud si chces sednout na stolicku a vychutnat si pivecko nekde na slunicku se steteckem, zalezi na tobe. Ja jsem volil stetecc 10mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...