Přejít na obsah

BRZDOVE TRMENY - BARVENI


Davon

Doporučené příspěvky

Modrý auto tak modrá.

Co mám říkat já tmavá stříbr.metla v kombálu a co k ní. :huh:

Zluta - Hammerite za 139kč v OBI 250ml a jeste ti 170ml zbyde! ;) Kdyztak http://www.commenda.cz/

Tak mám na mojí stříbrnou "potvoru" koupenou červenou barvu Alkyton - je to stejný jako Hammerite.Je to pěknější odstín červený než ten Hamrák.V neděli budu lakovat tak potom písnu jak sem to napatlal.. :smich::smich:

A samozrejme to profot a hod to sem, at se taky pokochame :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
Podle mě se nic nezkazí zelenou - ve stylu RS -  dělala jsem to loni sv. zeleným Hammeritem a myslím, že to tý mý káře (tm. zelená metalíza) docela sekne

Jo urcite sekne, skoda ze to z te 1/6 fotky nelze posoudit! -_-

no asi tak nějak :smich:

je mi lito, ale jiná fotka kde by byla vidět barva brzdičů není, musíte si, pánové, počkat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě se nic nezkazí zelenou - ve stylu RS -  dělala jsem to loni sv. zeleným Hammeritem a myslím, že to tý mý káře (tm. zelená metalíza) docela sekne

Jo urcite sekne, skoda ze to z te 1/6 fotky nelze posoudit! -_-

no asi tak nějak :smich:

je mi lito, ale jiná fotka kde by byla vidět barva brzdičů není, musíte si, pánové, počkat :-)

kdo si počká ten se dočká :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě se nic nezkazí zelenou - ve stylu RS -  dělala jsem to loni sv. zeleným Hammeritem a myslím, že to tý mý káře (tm. zelená metalíza) docela sekne

Jo urcite sekne, skoda ze to z te 1/6 fotky nelze posoudit! -_-

no asi tak nějak :smich:

je mi lito, ale jiná fotka kde by byla vidět barva brzdičů není, musíte si, pánové, počkat :-)

Stale cekam... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě se nic nezkazí zelenou - ve stylu RS -  dělala jsem to loni sv. zeleným Hammeritem a myslím, že to tý mý káře (tm. zelená metalíza) docela sekne

Jo urcite sekne, skoda ze to z te 1/6 fotky nelze posoudit! -_-

no asi tak nějak :smich:

je mi lito, ale jiná fotka kde by byla vidět barva brzdičů není, musíte si, pánové, počkat :-)

Stale cekam... ;)

a pořád nic nějak mu to trvá že? :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

já sem to jen vybrousil dráťákem a natřel jen lakovací tužkou,,už to drží přes rok,a to brzdy nešetřím,zas tak divoké to s tou teplotou nebude,,jinak se dělaj spešl barvy přímo na tohle a celá sada na 4 kotouče,s brusným kartáčkem a ochranným lakem vyjde cca na 500 - 700kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem to máš myslím celkem jedno já jsem je nastříkával normální barvou ve spreji a v pohodě akorád myslím ze začátku trošku smrděla.

Nez se vypalila trosku :-) -_-:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...