Přejít na obsah

VAG/VCDS, kabel Fast KKL - USB,nebo HEX-CAN - diagnostika pro OI


dag

Doporučené příspěvky

heh nepotesil jsi me :-D ale diky za odpoved ;o) posledni dobou me nejak asi vypadava zas turbo kolem 3000 otacek, tak sem myslel ze se treba neco dozvim :-D jo jo ty bagy sem radsi nezkousel, i kolem volantu se motam radsi s respektem :-D jeste technicka, ten commander mi ukazuje u tech budiku asi o 15km min nez budiky, nevis cim je to mozny? tenhle typ jeste nejspis neukazuje skutecnej stav, hlavne teda se nechce ani s RJ motoru spojit, tak by me docela zajimalo proc tech par km rozdilu ...

No mě to vždycky ukazovalo km stejně,max +- 1 Km? nevím,toto jsem nikdy nezkoumal. Proč se to nechce spojit s řj motoru to nevím,jestli máš Tdi 66 jako v podpisu,tak by to mělo jít,možná děláš něco špatně.No ale jak jsem psal,na diagnostiku jako takovou si určitě pořid Vaga,toto je jen na pár kouzel a ne na zkoumání turba atd :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Pomozem ti to rozbehat samozrejme ak ide o XP. Vecer. pouzivas skype?

Ahoj,mohl by jsi prosim poradit i mne.Mam vag IHR304cz a kdyz dam test com3 tak mi to napise: COM port status: OK ale Interface Status: 5-modem! Test Led- Com port status: ok

Prosim o radu co s tím. Kdyz dám 4,091 tak mi to jede i bez pripojeni k autu tak tomu moc neverim. :(

Komunikace: 2x K-line

Připojení: USB port

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

tak toto by zaujimalo aj mna. Mam stiahnuty vag 304 a chcel by som k nemu kupit tento kabel: dealextreme.com/details.dx/sku.37635

bude mi to spolu fachat? Alebo musim stiahnut vag409?Je to len kkl bez fast. Aky je medzi tym rozdiel? Chcel by som to na moju OC tour r.v.2010, 1.6Mpi 75Kw a svokrovu fabku 1.4mpi 2001. Teraz to zhanam hlavne kvoli tomu ze si na moju OC1 chcem dorobit tempomat. Dik za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...